המתנדבים יפגשו עם תלמידי בית ספר יסודי (ה'-ו') במפגשי 1 על 1 אחת לשבוע, מטרת המפגשים היא העצמת התלמיד ע"י לימוד תחום העניין המשותף למתנדב ולילד הלכה למעשה.

הפורום הוא קבוצה חברתית קהילתית אשר מעוררת את הרשויות והפרטים ומעודדת התנדבות ויוזמה של אזרחים רבים ככל האפשר להיות מעורבים בקהילה, להיות הקהילה.לקחת אחריות היות ולדעתנו בחברה דמוקרטית לכל אחד ואחת מהאוכלוסייה יכול להיות תפקיד כל שהוא בנושא ה"תחזוקה" של הקהילה ובחירת כיווני התפתחותה."

 

בת חן, יוזמת ורכזת הפרויקט: "המנטורים הוא פרויקט אשר במרכזו עומדת האמירה כי כל אחד יכול- הפרויקט מאפשר למתנדב בו להפוך את התחביב, המקצוע ונקודות החוזק האישיות שלהם לעשייה חברתית. בפרויקט משתתפים תלמידי כיתות ה' בבית הספר הראל, המתעניינים בתחומים שונים ובניהם; ציור, כתיבה, ריקוד, אסטרונומיה, אמנויות לחימה ואחרים."

 

אילנה, רכזת הפרויקט: "אנו מחפשים מתנדבים נוספים לפרויקט, אשר יהוו דמויות משמעותיות להעצמה אישית לתלמידי יסודי הזקוקים לחיזוקים חיוביים או דמויות חיוביות כמודל לחיקוי. אנו שואפים ליצור מגוון רחב של תחומי עניין על מנת להגביר את פוטנציאל ההשתתפות של הילדים. רוצה להיות חלק מהעשייה החברתית? מקומך איתנו!"

 

יניב קקון, ממייסדי הפורום: "הפורום לחינוך וקהילה באשדוד הוא "רשת חברתית אמיתית", אנו מאמינים כי הדרך ליצירת שינוי חברתי טמונה ביצירת מצב שבו עשיית הטוב, אקטיביות, קהילתיות ושותפות יהיו ערכים מקובלים שאינם שמורים ל"פראיירים".

 

להצטרפות: דרושים מתנדבים המעוניינים להוות מבוגרים משמעותיים, בעלי תחומי עניין שונים בכדי ליצור מרחב בחירה מרבי לילדים השותפים בפרויקט.

 

אנשי קשר לראיון כניסה לפרויקט ו/או שאלות: בת חן- 0523921977, אילנה- 0527444177.

 

כתובת בפייסבוק:

http://www.facebook.com/groups/179060378776044/?id=293497127332368&notif_t=group_activity#!/groups/179060378776044/

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]