בטקס חלוקת תעודות ופרסים שהתקיים ביום שלישי האחרון ב"כפר הירוק" קיבל, גרגורי קנטר פרס על זכיתו במקום הראשון באולימפיאדת מופת בפיזיקה.

גרגורי הלומד בכיתה ה' 1 בבית הספר היסודי "שקד" באשדוד, מקבל העשרה נוספת בתחום המתמטיקה במרכז העשרה מופת בניהולה של הגב' בלה שווצוב. את גרגורי מלמד במרכז העשרה מופת, אדוארד זילברמן, אשר מעיד כי לגרגורי יכולות מצויינים בתחום המתמטיקה.

אולימפיאדת מופת למתמטיקה פועלת במטרה להגביר את התעניינותם של התלמידים, המתמחים בתחום המתמטיקה, לטפח תלמידים מצטיינים בתחום, לאתגר את התלמידים על ידי חשיפה לבעיות ולנושאים מאתגרים חשיבה ויצירתיות, שמעבר לנדרש על-פי תכנית הלימודים, לפתח בתלמידי מופת גאוות יחידה ולהכשירם לקראת מסגרות תחרותיות במישור הקוגניטיבי ובמישור הרגשי התנהגותי.

יהודה פרנקל, הממונה על החינוך באשדוד, מציין: "מערכת החינוך באשדוד שמה לה למטרה לקדם את המקצועות המדעיים ובפרט את מקצוע המתמטיקה בכל מוסדות העיר ולשפר את הישגי התלמידים במקצועות אלו. זכייתו של גרגורי היא הוכחה נוספת לשיפור בתחום המתמטיקה וגאווה לתלמיד, להוריו, לבית הספר "שקד" ולמערכת החינוך כולה."

אריה מימון, ראש מינהל החינוך בירך את גרגורי והוריו הנרגשים והוסיף: "מינהל החינוך מעודד יצירת סביבה לימודית אשר חושפת את התלמידים לתחומי הדעת ומאפשרת להם להתקדם ולבלוט בתחומים אלו. תודה למנהלי בתי הספר, למורים ולתלמידים המביאים את מערכת החינוך להישגים מרשימים ודואגים, מידי שנה, להעלות את מערכת החינוך באשדוד על נס."

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]