בטקס רב רושם באוניברסיטת תל-אביב, הוענק אמש אות נשיא האוניברסיטה ליהודה פרנקל, הממונה על החינוך בעיריית אשדוד. בין הנימוקים לקבלת האות, כותב נשיא האוניברסיטה: "לאות הוקרה מיוחדת על תרומתו, תמיכתו ואמונתו באוניברסיטת ת"א לנוער מראשית הקמתה. ועל אמונתו בדרך והתגייסתו לשילוב לשילוב כלל בתי הספר בעיר אשדוד בתהליך החשוב לגילוי ההון האנושי בחברה האנושית".

במכתב ההמלצה ששיגר בחודש מרץ השנה, ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, הוא כותב על פרנקל: "יש להדגיש כי את פועלו המרשים בשנים האחרונות, מר פרנקל עושה מתוך שליחות ובהתנדבות מלאה, הנובעת מאידיאולוגיה נדירה, וזאת תוך חתירה והגעה לתוצאות מרשימות, ביניהן זכייה בפרס דן דויד, עלייה משמעותית במספר הסטודנטים באשדוד, טיפוח הקמת מרכז הצעירים "כיוונים", ליווי מוסדות אקדמאיים בעיר ועוד".

 

בהמשך המלצתו ממשיך וכותב לסרי: "בפועלו הרב הצליח מר פרנקל להשאיר חותם אצל אלפי תלמידים וצעירים במשך שנים. אין לי ספק כי עשייה זו מהווה מודל ודוגמה לפעילות ציבורית חשובה מהותית ומשמעותית, ועל כן סבור אני כי מר פרנקל ראוי לקבל את האות הנכסף".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]