יעל שוורץ, 'הלוחשת לגננות ולהורים'

ביום שלישי, 2.10.18, בשעה 19:00, במרכז קהילתי 'עוזיאל' תתקיים הרצאתה של יעל שוורץ, 'הלוחשת להורים וגננות', אשר תציג את מה שבאמת חשוב לעשות עם הילדים כדי שיצמחו, יגדלו ויתפתחו כילדים מאושרים בעידן 'כה מבולבל'.

יעל שוורץ, יועצת חינוכית (.M.A) המתמחה בליווי שני קהלים: גננות והורים. כבר קרוב ל-30 שנה שהיא מדריכה גננות בגנים פרטיים ועירוניים, כיצד להצליח ולהתמודד מול קשיי המקצוע, בכדי שהן תצלחנה לנהל את הגן שלהן, להוביל אותו לאקלים מיטבי ולממש את הפוטנציאל האישי שלהן.

יעל, מרצה ברחבי הארץ, מעבירה השתלמויות, סדנאות והרצאות, מלווה צוותים חינוכיים ומשמשת גם כמנחת קבוצות הורים וכמלווה זוגות הורים באופן פרטני.

בהרצאה ילמדו הנוכחים על כלים לעיצוב האקלים הרגשי בגן וכלים לקידום היכולת הרגשית-חברתית של הילדים, כי החיים ביחד בקבוצה מזמנים לכולנו גם רגעי נחת וגם חוויות דחק ובמקרה של הילדים, הם זקוקים למבוגרים שיעזרו להם לנהל חוויות רגשיות וללמוד איך מתאים לבטא אותן.

למשל, 'שיח רגשי', מטפח בגן יכולות של הבנה רגשית ומחדד שוב ושוב מסרים על "מה מרגיש האחר". שיח כזה משפיע על האווירה והאקלים, ועשוי גם לשמש מודל לילדים בדיבור בינם לבין עצמם. זהו הבסיס להקניית 'אוריינות רגשית' שכמו כל סוג אחר של אוריינות - דורשת תרגול חוזר ונשנה.

יום שלישי, 2.10.18, בשעה 19:00, במרכז קהילתי 'עוזיאל', רח' סיני 25, אשדוד.

למידע - 08-8565716

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]