אסתי ברגר
אסתי ברגר

נבחרה לנהל את מתי"א אשדוד (במקום אתי ניצן שפרשה לגמלאות).

בת 38, אימא לשלושה ילדים. נולדה, גדלה והתחנכה באשדוד. תואר שני בחינוך מיוחד, בהתמחות אוטיזם וגיל הרך, מנחת הורים. 17 שנים במערכת החינוך.

את תחילת דרכה במערכת התחילה באשדוד כגננת בגן לילדים עם אוטיזם. לאחר מכן עברה לתפקיד הדרכה במתי"א בתחום גני הח"מ ושילוב. במקביל לתפקיד ההדרכה במתי"א, שימשה כמדריכה מחוזית בתחום הפדגוגיה של הגיל הרך במחוז דרום, ולאחר מכן כמדריכה ארצית באגף לחינוך מיוחד בתחום אוטיזם. בשנתיים האחרונות מרכזת את תחום גני החינוך המיוחד ושילוב ילדי ASD במתי"א.

עבורה, זו הזדמנות להודות למורת הדרך שלה - אתי ניצן, מנהלת מתי"א היוצאת, שאפשרה מרחב להתפתחות וצמיחה והובילה את המתי"א להיותה מעצמה. הכוח המניע את המתי"א הוא ההון האנושי הקיים בה, צוות שמוביל עשייה מקצועית ענפה בנוגעת במעגלים רבים במסגרות החינוך בעיר אשדוד.

האני מאמין של אסתי: "צוות המתי"א ימשיך לפעול מתוך תודעה של אתיקה מקצועית: תחושת ייעוד, מחויבות לזהות מקצועית ייחודית בהתאם להכשרה, השקעה מתמדת בהתפתחות מקצועית והתעדכנות בתחום, מחויבות לפעולות מוסריות ושמירה על פרטיות, מכוונות לטובת הילדים והמערכת, וכל זאת תוך בחינה עצמית מתמדת והתחדשות".

עליזה שגב
עליזה שגב

נבחרה לנהל את בית ספר יהלם (במקום עפרה סופר שיצאה לשבתון).

תואר ראשון ושני במכללת בית וגן בירושלים. סיימה בהצטיינות את התואר הראשון ואת התואר השני בניהול וארגון מערכות חינוך. במהלך השנים שימשה כרכזת עברית, מל"י, חברתית ומחשבים. בעלת וותק של 24 שנה במשרד החינוך.

האני מאמין של עליזה: "בכל ילד יש פוטנציאל להצליח וצריך לאפשר לו תנאים מתאימים לממש את יכולותיו. כל הילדים הם בניו של הקב"ה וצריך לנהוג בהם בכבוד ובאחריות. בע"ה אמלא את תפקידי נאמנה".

אילנה דאי
אילנה דאי

נבחרה לנהל את שירת הים במקום מנהלת שפרשה מניהול לאחר יציאה לשבתון). נשואה ואמא לשלושה ילדים. עוסקת בתחום החינוך מזה 29 שנים מתוכם 10 שנים כמנהלת בית ספר רננים. בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, תואר שני בהתמחות במנהיגות חינוכית.

בשנים האחרונות עסקה בליווי והנחיית מנהלי בית ספר ומשמשת כמנחה לבוגרי תואר ראשון במכללה האקדמית אחווה. מגיעה אל התפקיד בהתרגשות גדולה, בתחושת אחריות, שליחות ואהבה גדולה לילדים ולעיסוק בהוראה ובחינוך ומאמינה באנשים שהם המשאב החשוב ביותר בהצלחת בית הספר.

האני מאמין של אילנה: "שותפות משמעותית, אנושיות ודיאלוג מכבד הם ערכים שינחו את העשייה ויצעידו את בית הספר להישגים משמעותיים".

רויטל חדוק

רויטל חדוק -
נבחרה לנהל את בית ספר דביר (במקום אבי דהן שיצא לשבתון). בעלת תואר שני בחינוך, מחנכת בחמ"ד 16 שנים, שימשה כחלק מצוות ניהול בית הספר כרכזת חינוך חברתי וניהלה את פרויקט מיל"ת.

מאמינה בשת"פ בין הבית לבית הספר, בסביבה לימודית מטופחת, בשימוש מושכל באמצעים טכנולוגיים בתחום התקשוב, ניהול זמן מיטבי, פיתוח מקצועי מתמיד ובצוות מרוצה שמגיע בחדווה לעבודה.

האני מאמין של רויטל: "העיקרון המנחה הוא שכולם יחד מובילים לקידום הישגי הלומדים, תוך שילוב ערכים ומידות טובות בתחומי הדעת השונים".

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]