בר הליבובסקי בשדרותיום שלישי, 28.08 בשעה 19:30 יצאו שלושה אוטובוסים מאשדוד לשדרות (חזרה ב 23:00 באשדוד) במטרה לפרגן ולתמוך בברים המקומיים, וזאת לאור השפעת התחממות ברצועת עזה בחודשים האחרונים. 

להצטרפות והרשמה - כנסו כאן

אל האתגר כבר נענו ויצטרפו לנסיעה אנשי חיי הלילה והמסעדות של אשדוד, ומה אתכם?

תושבי אשדוד בכלל ובעלי העסקים בפרט זוכרים את ימי המלחמה וההשפעה הדרמטית שלה על שגרת היומיום והלילה. באותם ימים היו עסקים שאף נאלצו לסגור את הדלתות בהוראת פיקוד העורף ובעקבות כך התמודדו עם תקופות קשות שאפילו גרמו לחלקם לסגור את הדלתות לצמיתות.פאב "זה" בשדרות

שלושת הברים הפעילים בשדרות חווים זאת היום, בדיוק כמו אז. הגיע הזמן שניתן להם תחושת שייכות ולהצהיר – אתם לא לבד!

אתר אשדוד נט מארגן אוטובוסים ביום שלישי הקרוב, 28.08, התכנסות ב 19:00, יציאה בשעה 19:30 - מתחנת דלק גל הראשונים, רחוב אורט 1 אל כיכר הנשיא 1 בשדרות, צמוד לשלושת הברים היחידים בעיר.
נהיה חזרה באשדוד ב23:00. 

את הרעיון יזמו וקידמו כתב הרכילות של אשדוד נט אורי קריספין וכתב התרבות שמואל סרדינס.

אור אינסטגרנו
מה מספרים בעלי הברים בשדרות?

בעלי הברים - פאב "זה"בשדרות, "לבובסקי בר" ובר שדרות (תתפלאו, לכולם יש קשר הדוק לאשדוד, וחלקם אף תושבי אשדוד לשעבר), התרגשו עד דמעות כששמעו על המחווה היוצאת אליהם מאשדוד. הם מספרים כי בחודשים האחרונים הייתה ירידה משמעותית בכמות הבליינים שפקדו אותם, והיו אף לילות בהם נאלצו לסגור את העסק לחלוטין.

אור אסטרוגנו בעל בר הליבובסקי מספר - "כל איום חדש מחזיר את העיר כמה צעדים אחורה, האווירה בשדרות מאפירה אנשים ממעיטים בבילויים. גם מבחוץ ממעטים להגיע אלינו. המדינה נותנת סיוע רק במידה וקיים נזק ישיר כמו נפילת רקטה על בית העסק. אני מצפה בהתרגשות לפגוש את המבקרים מאשדוד ".

הצטרפו אלינו לנסיעה, להרשמה לחצו כאן >>