באדיבות תנועת 'אחריי!'

בחודש יולי האחרון, בוגרי עמותת 'אחריי!', הפועלים ומקדמים עשייה חברתית, קהילתית ואזרחית בעיר אשדוד ומשתתפים מעמותת 'אנוש', אשר מסייעת למתמודדים עם מגבלה נפשית להשתלב תעסוקתית, חברתית ואישית, קיימו פעילות משותפת לשילוב מתמודדים נפשית בקהילה.

במסגרת הפעילות חברו המתנדבים לבעלי ההתמודדות הנפשית ויחד צבעו וניקו את פינת הישיבה בסניף עמותת 'אנוש' באשדוד. השיח שנוצר תוך כדי הפעילות, גרם למתמודדים להרגיש שיש מישהו לצדם שאכפת לו ומקשיב על אף המוגבלות שלהם. חשיבות המפגש הייתה בעצם קיום השיח בין המתנדבים למתמודדים עם המוגבלות הנפשית.

בפעילות השתתפו בוגרי תנועת 'אחריי!', בחלקם סטודנטים, בגילאי 20-25, יחד עם אנשי הצוות של עמותת 'אנוש'. בתחילת הפעילות התכנסו כולם באולם הסניף, שם ניתנה ההזדמנות לכל מתמודד להציג את עצמו ולשתף את חלומו. לאחר מכן יצאו לפינת הישיבה של הסניף ושיפצו אותה יחד כשברקע מוזיקה ששימשה לחיזוק האווירה.

"המפגש היווה חיבור משמעותי ומעצים עבור כל המשתתפים ופתח דלת להמשך שיתוף פעולה ועשייה רבה בעתיד" מוסר יזהר עומסי, רכז בוגרים בתנועת 'אחריי!' באשדוד שהשתתף גם הוא בפעילות.

בוגרי תנועת 'אחריי!' מברכים על כל עשייה המקדמת את העיר אשדוד ונותנת תחושה של בית עבור תושביה, מזמינים אתכם להצטרף לפעילותיהם השונות וקוראת לעמותות ולארגונים הפועלים בעיר לשיתוף פעולה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]