צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

מאות תושבים הגיעו אמש (שלישי) לפארק אשדוד ים ונהנו ממגוון רחב של פעילויות: שירה בציבור עם שמעון רגב, שיעור היפ-הופ עם הכוריאוגרפית חן סיבוני, הדרכות מקצועיות לרכיבה נכונה במתחם ה"פאמפטראק" החדש ע"י צוות מדריכים מוסמך בראשות הרוכב המקצועני גל אייש – ומעל הכל – הפנינג "פוד-פארק" אשר ציין אתמול פיילוט מוצלח במיוחד.

החל מהשעה 18:00 ועד 23:00 הוצבו מס' פודטראקים (משאיות מזון) בסגנונות שונים ונפרשו פינות ישיבה ומחצלות לנוחיות המבקרים – כאשר ברקע התנגנה מוזיקה ע"י די.ג'י חנן דרוב (המוכר מתכנית הרדיו של דידי הררי). גם בימים הקרובים יוצבו במקום 2-3 משאיות להנאת המבקרים.

צילום: יח"צ

בעיריית אשדוד בשיתוף החברה לתיירות ומנהלת הפארק מבטיחים כי בעקבות הפיילוט המוצלח וריבוי המבקרים, בשבוע הבא תורחב הפעילות ותוכפל כמות הפודטראקים –מידי יום שלישי יגיע  "כוכב" קולינרי אחר להתארח בהפנינג: רחל בן אלול ממאסטר שף,  משאית מיוחדת של מסעדת "מחניודה", "הקבב של מוריס", הבשרים של מסעדת "סימנטוב" ושל "פלאפל מולה" מירושלים, משאית הסושי והמוקפץ של ליאור, סטייק איט-איזי ועוד.

מחירי המנות בהפנינג יעמדו על 10, 20 ו-30 שקלים בלבד. הכניסה חופשית ופתוחה לציבור הרחב.

הממונה על התיירות, חבר מועצת העיר משה דנינו הביע שביעות רצון מהעלייה בכמות המבקרים במהלך השבוע בפארק ומזמין את תושבי אשדוד ובני משפחותיהם להמשיך להגיע וליהנות משלל הפעילויות המגוונות הפועלות בפארק מידי יום.

צילום: יח"צ

צילום: יח"צ