תחושת אושר ואדרנלין בלתי ניתנת להסברה הפתיעה את משפחת בוקר בסופ"ש האחרון כאשר נולדו להם שלושה ילדים, בנים זכרים, בהפרש של ארבעה ימים בלבד, בבית החולים אסותא ע"ש סמסון.

באדיבות משפחת בוקר

"ההרגשה אלוהית...אני מאושרת, אני בעננים, מרחפת מעל הקרקע" כך תיארה את התחושה מאיה בוקר (53) הסבתא הגאה שסיפרה כי אמנם ידעו כולם שהלידות תהיינה בסמוך אחת לשנייה, אך לא ציפו שיקרה הדבר בהפרש של ימים בודדים. בעודה מגחכת היא אמרה "הרופאים כבר לא הבינו מי זו האישה שעוברת בין כל החדרים"

את הנכד הראשון ילדה ביתם ליטל (32) ביום שלישי שעבר ובמוצ"ש שלאחר מכן הצטרפו לחגיגה ביתה רותם (26) שילדה את בנה הבכור, וכלתה, קורל (30), שילדו בסמוך אחת לשנייה בהפרש של שעות בודדות. "המיילדות עשו תחרות - מי תלד קודם" מספרת קורל.

באדיבות משפחת בוקר

אם חשבתם שבזה הסתיים הסיפור אתם טועים....ליטל ובנה הילוד יחגגו מעתה את יום הולדתם העברי ביחד וגם אבי, בעלה של קורל, יחגוג את יום הולדתו הלועזי, יחד עם בנו הצעיר.

לא ציפיתן ללידות הסמוכות?
"נכנסנו להיריון פחות או יותר באותו זמן, בהפרשים של שבוע או שבועיים, אך לא ציפינו לכך" מספרת ליטל ומתארת את החוויה המדהימה שבה שלושה אחים הופכים הורים יחד.

מאיה בוקר ונכדה הטרי

אתמול חגגו במשפחה את ברית המילה של בנה של ליטל, וביום ראשון הקרוב, יחגגו את ברית המילה של הבנים של רותם וקורל.

שלושת היולדות מברכות את צוות בית החולים ומוקירות תודה על היחס והשירות האדיבים.

פרופסור מוטי פנסקי, מנהל מערך נשים ויולדות בבית החולים אסותא מספר כי טרם נתקל במקבץ משפחתי כזה של יולדות ומוסר:"העובדה שכל בני המשפחה בחרו ללדת אצלנו, מחזקת את הסלוגן של בית החולים - קהילה שיש לה בית חולים. אנו מאחלים מזל טוב ובריאות טובה למשפחות המאושרות"