צילום: בלייניש מקונן

קבוצת התיאטרון "אנדנט" הינה קבוצה שהוקמה על ידי תחום העולים ברשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות ומטרתה לבלום לאלימות באמצעות אומנות ומשחק.

כמו כן, התיאטרון הקהילתי משמש ככלי המחבר בין אנשים וקהילות שונות, המשמיע את קולם של הקהילה, מחזק את המורשת, יוצר קרבה ודיאלוג ומפחית את הסטריאוטיפים בחברה.

תהליך העבודה בתיאטרון הקהילתי משלב תכנים מעולמם האישי של המשתתפים, תוך התנסות בתיאטרון ובדינאמיקה קבוצתית.

התכנים מבשילים לכדי הצגה, המוצגת בפני הקהילה המקומית ומחוץ לה ומהווה מפתח להתמודדות עם בעיות הרלוונטיות לכל משתתף בקבוצה וכן לקהילה כולה.

את הערב כיבדו בנוכחותם ובירכו הקייס וובה אשטו, המנהיג הרוחני של קהילת יוצאי אתיופיה שבירך את הקהל והגב' סימונה מורלי, מנכ"לית הרשות: "התיאטרון הקהילתי הוא כלי להשמעת קולם של הקהילה ומהווה דרך חדשנית לביטוי העצמה.

אנו ברשות פועלים רבות לקהילת יוצאי אתיופיה, והיום ראינו תוצר שעליו הקבוצה עמלה רבות - וזה המקום לומר לאליהו תודה על הובלה וריכוז ראויים לשבח".

תודה לכל השותפים: הרשות העירונית, בהובלתה של המנכ"לית סימונה מורלי, החברה העירונית לתרבות הפנאי, תחום ילדים ונוער, מתנ"ס טנא, עמותת 'השתחוויה', מוקד הקליטה בעיריית אשדוד ומחלקת העולים 'הדרך החדשה'. 

בתמונה: מנכ"לית הרשות, הגב' סימונה מורלי, צוות תיאטרון 'אנדנט' ונציגי עמותת 'השתחוויה'. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]