כבוד לעירמיישם הסייבר הינו פרויקט של שיתוף פעולה בין מערך הסייבר הלאומי, משרד החינוך, ג'ון ברייס, תעשיידע וחברת אורקל שמתמחה באבטחת מידע.

כמו-כן  השתתפו בטקס זה: תלמידי יב שסיימו את הקורס בהצלחה,  מנהלים, מורי התקשוב ומדריכי הקורס מששת בתיה"ס שהשתתפו בפיילוט.

באירוע נשאו דברים כל מי שחברו יחדיו למיזם החינוכי בעל החשיבות הלאומית מן המדרגה הראשונה.

בין הדוברים היו, ד"ר עופר רימון מנהל מינהל תקשוב וטכנולוגיה במשרד החינוך, רפאל פרנקו- ראש מכלול עמידות במערך הסייבר הלאומי ומנכלי החברות, ג'ון ברייס, תעשיידע ואורקל.

ד"ר עופר רימון פנה לתלמידים ואמר: "אתם פורצי הדרך. אתם סללתם את הדרך לבאים אחריכם מתוך עוד 250 בתי"ס שיש בהם מגמת תקשוב".

צילום: באדיבות המצולמים

"מדובר ביוזמה יוצאת דופן ויחידה במינה בקנה מידה עולמי, שמכשירה תלמידים בתחום כה מורכב וברמה גבוהה ללא פשרות." כך טען רפאל פרנקו - ראש מכלול עמידות במערך הסייבר הלאומי.

מנהלת ביה"ס "אמית ב" גב' סימה פרץ משתפת: "למעשה התחלנו עם קבוצה של 21.  כאשר נדרשה מהצוות של ביה"ס מעטפת של תמיכה וליווי מצד המורה לתקשוב יעקוב זיכר מצוות בית- ספרנו והמדריך של תעשיידע והמחנכים. בסופו של דבר סיימו 16.

הקרדיט האמיתי הוא לכל 16 מסיימי הקורס שלקחו על עצמם מעבר ללחץ הבגרויות ב יב גם את 150 השעות של הפרויקט הייחודי הזה.

בהזדמנות זו, שמחה ומתרגשת לבשר את בשורת התקשוב לתלמידים העולים לכיתות ט-י במסלול השוחרות ללא מדים של חיל התקשוב בתיכון הטכנולוגי החדש שיפתח את שעריו אי"ה בתשע"ט. בואו בשמחה".

צילום: באדיבות המצולמים

בצילום: מימין אלחנן המדריך מטעם עמותת תעשיידע לשילוב תלמידים בהתנסות טכנולוגית בתעשייה. לידו רכז מגמת התקשוב של ביה"ס יעקב זיכר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]