אירועי תוצרת הארץ באשדוד 2018

זמר עברי בין התאריכים 23-28/07 . להזמנת כרטיסים למופעים - כאן בפרטים על המופעים

יובל דיין מארחת את עידן עמדי - 28.7.18- בשעה 21:30 (פתיחת דלתות ב21:00)

שנתיים לאחר הצלחת אלבום הבכורה "לאסוף" שהגיע כבר למעמד פלטינה ולאחר שזכתה באשת השנה במוזיקה לשנת תשע”ד בתחנות הרדיו האזורי, ובתואר “תגלית השנה” של רשת ג’; והשיר ‘אל תאמר’ הוכרז כשיר המושמע ביותר של השנה, ממשיכה יובל דיין להסתמן כאחת התגליות המבטיחות ביותר בתעשיית המוזיקה המקומית. 

במסגרת מופעה בפסטיבל תוצרת הארץ באשדוד יובל דיין מארחת את עידן עמדי , אומן –יוצר הפך לאחד מהזמרים והיוצרים המצליחים והמוערכים בתעשיית המוסיקה בישראל בעשור האחרון. - להזמנת כרטיסים - דרך אתר המשכן לאומניות הבמה אשדוד

לרכישת כרטיסים כנסו כאן

להזמנת כרטיסים

מתי כספי בבית יד לבנים. יום שני 23/07 - 21:00. (פתיחת דלתות ב 20:30)

מתי כספי, גדול היוצרים בארץ, במופע שכולו קלאסיקות המציין 50 שנות יצירה מוסיקלית. במופע מבצע כספי בליווי להקתו, את המיטב משיריו שנכתבו ובוצעו במהלך קריירה ארוכה ומפוארת. 

בין השירים במופע: "ימי בנימינה", "איך זה שכוכב", "מקום לדאגה", "ילדותי השנייה", "מרוב אהבה", "ואותך", "מישהו", "לקחת את ידי בידך", "עוד תראי את הדרך" ועוד. - להזמנת כרטיסים - דרך אתר המשכן לאומניות הבמה אשדוד.

לרכישת כרטיסים כנסו כאן

להזמנת כרטיסים

שמעון בוסקילה מארח את מירי מסיקה - 25.7.18- רביעי 21:00 (פתיחת דלתות ב20:30)

בפסטיבל תוצרת הארץ שיתקיים באשדוד, יארח בוסקילה את מירי מסיקה, יחד השניים יבצעו ביחד ולחוד ממיטב הלהיטים על הבמה. עם עשרות להיטי על שמרימים את הקהל על הרגליים והופכים את הופעתו להילולה קצבית סוחפת: איך את לא רואה, מחפש חבר קרוב, עלאש, הייתי בגן עדן, את המחר שלי, געגוע, עכשיו אני חוזר, למה לי למה לך , לנשום, יא מאמא, הם רק חלק קטן מהלהיטים השזורים במופע 

 להזמנת כרטיסים - כנסו כאן

להזמנת כרטיסים

טברנה - יואב יצחק מארח את מרגול ורגב הוד. 23/07 - 21:00

מופע טברנה ים תיכונית- תחת כיפת השמים. בגבעת יונה.

יואב יצחק, מרגול ורגב הוד  עם בלדות רומנטיות לצד שירים קצביים וסוחפים וביניהם כמה מהקלאסיקות שהפכו לאורך השנים לנכסי צאן ברזל. 

להזמנת כרטיסים - כנסו כאן

להזמנת כרטיסים

ריטה מגיעה לאמפי אשדוד - 26.7.18. 20:30 . פתיחת דלתות ב19:30

להזמנת כרטיסים

איתי לוי - 24.7.18 יום שלישי 21:00 במשכן פתיחת דלתות ב 20:30

להזמנת כרטיסים