צוות מהרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות  עם המנכ"לית הגב' סימונה מורלי, ביקרו "בחדר בריחה"

חדר בריחה הוא משחק חברה מציאותי בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם משתתפים אחרים וצריכים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צופנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל.

העמיתות- טליה ברגיל, יפעת ממן וניצן שדה יזמו, בנו ויצרו במו ידיהן את הפעילות במפגשים שבועיים לאורך כל השנה בהנחייתה של רכזת מניעת התמכרויות בית ספרית, גב' מורן ישראלי ובעזרתן ותמיכתן של מנהלת ביה"ס , ד"ר רונית טאוב, הגב' בריז'יט דוקהן, ראש תחום מניעה והסברה ברשות מנהלת חטיבת הביניים, הגב' תמר מאיר ומדריכת שפ"י, הגב' ירדנה להב.

העמיתות – מקימות הפרויקט מעידות כי זכו להיות חלק מקבוצה מעצימה, מכילה, העובדת בשיתוף פעולה. נוסף על כך, העבודה תרמה לתחושת השייכות וזו חוויה מיוחדת לחיים.  בסיכום הביקור סימונה ברכה על את העמיתות על המחשבה היצירתית ועל פיתוח הפרויקט והבטיחה כי מודל זה יילמד גם בבתי ספר אחרים.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]