בר מצווה של חסד

בעיצומה של תקופת הבגרויות תכננו תלמידי שכבת י"א באמי"ת י' אירוע בר מצווה יוקרתי לכל פרטיו, החל מחליפות חתן, די-ג'יי, אולם, צלם, מגנטים וכלה בלימוזינה שהובילה את חתני בר המצווה, שלושה נערים מקריית מלאכי, אשר משפחותיהם לא הצליחו לערוך עבורם את החגיגה בשל העלויות הגבוהות.

התלמידים פרסמו את היוזמה ואנשים טובים מרחבי העיר סייעו בתרומות כספים ושירותים עבור השמחה. בעלי האולם 'פריים טיים' באשדוד תרם את האולם לעריכת האירוע, ואליו הצטרפו ספקים רבים אשר תרמו מזמנם וכשרונם למען הנערים.

גם הנהגת ההורים של בית החינוך, בראשות עופר צבאן, התגייסה למשימה ועמדה לצידם של התלמידים בארגון והפקת האירוע.

ביום שני השבוע הוציאו התלמידים את האירוע ,אותו תכננו בקפידה, אל הפועל. במהלך ערב שלם הם ארגנו, מילצרו, רקדו ושימחו את חתני בר המצווה.

בני משפחותיהם של חתני בר המצווה לא הסתירו את התרגשותם והודו לתלמידים על היוזמה המרגשת ועל המאמץ והזמן שהקדישו עבור השמחה של בניהם.

מספר התלמיד אלרואי וקנין :" מאוד התרגשנו מכל  האנשים הטובים  שנרתמו לעניין בשמחה ומתוך רצון גדול לתרום ולתת שלא על מנת לקבל כל תמורה."

קרן דוד רכזת שכבה י"א בבית החינוך ברכה את התלמידים על היוזמה המרגשת: "אין שמחה גדולה יותר משמחה של נתינה. התרגשנו לראות את התלמידים משקיעים ומעניקים מעצמם, יחד עם אנשים טובים רבים כל כך, למען הזולת".

התלמידים ביקשו להודות לתורמים הבאים:

סמי מאולם 'פריים טיים', קייטרינג קריספי, אורן דוד הדיג'י., ארז הירש , חיים מ'סטייל לימוזינה' , תום כתום - צילום וידיאו,  מודי - צלם סטילס , צביה קאסה – מגנטים, ישראל וישראלה הפקות, עמותת תורה ושמחה - בר מתוקים, חליפות חתנים - בוגארט ופיגל באשדוד .

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]