מרתון הכנה לבגרות

המפגש נערך במסגרת תכנית "נחשון"- החונכות הווירטואלית של משרד חינוך המובלת על ידי האגף לחינוך על יסודי ומופעלת על ידי מטח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית). מדובר במיזם חדשני שבו 1,500 סטודנטים מצטיינים חונכים דרך הרשת כ- 8,000 תלמידים המגיעים מ- 250 בתי ספר בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, במטרה להעלות את מספר הזכאים לבגרות איכותית.

מרתון הכנה לבגרות

אמש, לראשונה נפגשו התלמידים עם החונכים פנים אל פנים וערכו יחד מרתון משותף של למידה מרוכזת, והיכרות אישית באווירה קלילה ונעימה, במטרה להפחית מהתלמידים את הלחץ והחרדה לקראת הבחינה המתקרבת.

המרתון התקיים במקביל בבתי ספר נוספים בארץ כגון בית הספר החקלאי המקיף "כדורי", בית הספר העל- יסודי "גוונים" במועצה אזורית מנשה, ובתיכון "אלחכמה" בנצרת- שם התקיימה המתכונת בשפה הערבית, לטובת תלמידי המגזר הערבי הניגשים לבחינת הבגרות.

מרתון הכנה לבגרות

שהם מזוז, תלמידת כיתה י"א מירושלים שהשתתפה אתמול במרתון הגדול באשדוד, אמרה: "פרויקט נחשון תרם לי המון במהלך השנתיים האחרונות, היה לי זמן קבוע בשבוע שהיה מיועד למתמטיקה וככה גם אם בכיתה לא הכי השקעתי, השעה השבועית חיזקה אצלי את החומר ודאגה לי לרמה לימודית גבוהה ורציפה לכל אורך השנה. החונכים היו מדהימים, אכפתיים וסבלנים, התרגול נעשה בצורה מעמיקה וכיפית, והכי חשוב שתמיד ניתן מענה לכל שאלה, גם בשעות הזויות".   

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]