קורס צילום בבית ספר שחר

רכז תכנית 'מוגנות חברתית' בבית הספר שחר, עמיחי חדד, יזם את קורס הצילום בעקבות נתוני איגוד האינטרנט הישראלי  שפרסמו לאחרונה את סטטיסטיקות השימוש באינטרנט בקרב ילדים בישראל ולפיהם: 87 אחוז מהילדים הישראלים גולשים מעל שעתיים ביום. ישראל נמצאת במקום הרביעי בזמן שימוש במחשב בקרב ילדים. ו- 77% מהילדים בישראל דיווחו שנפגעו דרך הרשת בצורה זו או אחרת. 

במהלך הקורס תלמידי בית הספר למדו מושגים מקצועיים בצילום: כיצד לבחור זווית נכונה, שימוש בתאורה והפיכת תמונה שגרתית למפתיעה. לאחר השלב התיאורטי התבקשו התלמידים לצלם תמונות שמספרות וממחישות את עשרת הדברות ל'-"אינטרנט בטוח'' של משרד החינוך.

את הקורס העבירה אדווה בטיט, צלמת פרויקט 'משקפיים ורודים' של הרשות העירונית שאף הוא אחד מהמיזמים המהווים תעסוקה מקצועית לבני הנוער בעיר. התוצרים המרשימים פורסמו ברשתות החברתיות וזכו לכ- 10,000 צפיות ומעל 1000 לייקים מכל הארץ. כמו כן,  אתר משרד החינוך פרסם את התמונות ובבית הספר הוקצה לכך קיר מיוחד על מנת להגביר את המודעות בנושא.אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]