מגן דוד אנושי במקיף ו'

תלמידי שכבה ז' במקיף ו', בניהולה של מנהלת השש שנתי ד"ר רונית טאוב ומנהלת חטיבת הביניים גב' תמר מאיר, יצרו היום מגן דוד אנושי, כמחוות הזדהות עם 70 שנות עצמאות למדינת ישראל וכביטוי אהבה ליום הולדתה. את ההשראה לדגל האנושי קיבלו התלמידים ורכזת השכבה, גב' מיכל טל, מהדגל שיצרו הגולשים בים, במה שהוגדר לדגל האנושי הגדול ביותר שנעשה בים.

היתה זו יוזמה חינוכית חברתית יפה ומיוחדת, המצטרפת לשורה של יוזמות אותן הגו והפיקו בבתי ספר שונים, בעידוד מינהל החינוך ובמסגרת מערכי השיעור והפעולות שנעשו לכל אורך השנה, שנת ה-70 למדינה.

"שיתוף הפעולה ביני ובין הרכזת החברתית רונית מויאל נשא פירות. את היוזמה העליתי לד"ר רונית טאוב ותמר מאיר, וכמובן שקיבלנו את ברכת הדרך" אומרת מיכל ומציינת את הסיוע של אנשי הצוות החינוכי בבית הספר, "בזכותם זכו התלמידים לחוויה חינוכית מיוחדת ולהצלחה בביצוע המשימה" אמרה.

בבית הספר משבחים את שיתופי הפעולה ואת העשייה מכל הלב של המחנכים אייל חדד, דניאלה בן נעים, קמי בן דוד, שרון פורטמן וכלילה לוקשינסקי, ושל התלמידים אשר התנהגו באופן מופתי, גילו הנאה מהעשייה המשותפת וחשו כיצד פעולה בעלת ערך סביב נושא כה חשוב לכולם הופך להיות גם למשימה מגבשת ומאחדת.

בסיום המשימה הצטרפו כולם, מורים ותלמידים, לצילום משותף.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]