היוזמה המיוחדת של גני הילדים החלה בביקור של 13 הגננות המובילות בכנסת ישראל, וקבלת מזוודה מיוחדת ובה אוצרות של ממש. "המזוודה הכילה תעודות ומסמכים, תמונות וחומרי עזר מתולדות מדינתנו הצעירה, מיום שכמה ועד היום, על מנת שנלמד את ילדי הגן על מדינת ישראל" אומרות הגננות ומזכירות שהיה זה במסגרת תכנית שנתית לרגל חגיגות ה-70 למדינה.

הגננות המובילות הן גננות העומדות בראש אשכול גנים, מנווטות ומרכזות את הפעילות של גני האשכול ומייצרות יחד עם הגננות וצוותי הגן מערכי פעולה ויוזמות חינוכיות מיוחדות. המזוודה הנ"ל עברה בין הגנים וכך נולד הרעיון ליצירת דגלי לאום. ילדי הגן וצוותי החינוך יצרו מאל-בד, חומרי עבודה וצבעים דגלי ענק בגודל 2.70 מ' על 1.20 מ'.

לאחר שהושלמו העבודות וכל הילדים יכלו להתרשם מעבודתם המוצלחת, הדגלים נאספו ע"י הגננות המובילות והיום הן התכנסו במתחם הפארק וביחד עם צוות עובדי הפארק תלו את הדגלים סביב הגדר המקיפה את הפארק.

"לבד מהיות המיזם מחווה למדינת ישראל ולציון 70 שנה לעצמאותה, הילדים למדו על המדינה, הטמיעו את הרעיון שגם מדינה חוגגת יום הולדת והביעו את אהבתם אליה" אומרות הגננות המובילות ומודות לכל מי שנטל חלק במיזם, מתחילתו ועד סופו המוצלח.

במחלקת גני הילדים מברכים את כל צוותי הגנים, את הגננות המובילות ואת מפקחות משרד החינוך על היוזמה המרגשת ובמיוחד על שיתופי הפעולה הפוריים המניבים הישגים יפים למערכת החינוך בגיל הרך וליוזמות כל כך מיוחדות.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]