תלמידי כתה ח מופ"ת בבית החינוך אמי"ת י'

משרד ראש הממשלה, המועצה הציבורית להנצחת זכרם ופועלם של נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה, משרד החינוך ומרכז מורשת בגין, בשיתוף החידונאי דן חמיצר יצרו אתגר מטמון לתלמידי חטיבות הביניים בכל רחבי הארץ. מדובר בתחרות ארצית שנועדה להנציח את זכרם ופועלם של הנשיאים וראשי ממשלות ישראל בשבעים שנות קיומה של המדינה.

תלמידים מכל רחבי הארץ התמודדו בפתרון חידות היסטוריות בנוגע לגדולי האומה והמורשת שלהם. במהלך התחרות היה עליהם להפגין חשיבה, מיומנות, ידע ועבודה קבוצתית .

בשלב חצי הגמר של התחרות שנערך השבוע, זכו 25 נבחרות מכל רחבי הארץ להעפיל לשלב הגמר, מתוכן רק אחת מייצגת את מחוז דרום- נבחרת אמי"ת י' אשדוד, בליווי המחנכת סניה בורטמן.

כל אחת מ-25 הכיתות שעלו לשלב הגמר, תזכה ליום פעילות מרתקת באחד מאתרי המורשת במדינה.

ביום הגמר הגדול שייערך בהר הרצל במהלך חודש מאי בהנחיית דן חמיצר, יתמודדו הנבחרות מול משימת מטמוני שטח, שתקבע את שלושת הכתות המנצחות.

מוטי ארבל, מנהל בית החינוך אמי"ת י אשדוד מברך את התלמידים על ההישג:" יישר כח לתלמידים על ההישג, ולמורים שליוו את המשימה. תלמידינו כבר זכו בפרס הגדול – ידע מקיף ורחב אודות גדולי האומה ".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]