צילום: ODREY דניאל הרלב

במהלך הביקור סיירו ה'גננים הצעירים' במפעל ולאחר מכן קיבלו הרצאה ממנהל השוק המקומי באגן, זיו דגן, שהסביר ואמר - "כל עוד יש חקלאות יהיו מחלות, מזיקים, ועשבים שבהם צריך לטפל.

כמו שלנו, בני האדם, יש חיידקים, וירוסים ופטריות שאנחנו מטפלים בהם - אותו הדבר גם אצל הצמחים. בשנים האחרונות הצלחנו להוריד את כמות הריסוסים על הרבה מאוד פגעים ולהביא מוצרים איכותיים, חדשניים וידידותיים יותר לסביבה".

הצעירים הסקרנים נהנו מהרצאתו של דגן וסיפרו על חשיבות המיזם "נוף ישראלי" עבורם, כיצד הוא מעצים אותם ונותן להם כלים לחיים.

מיזם "נוף ישראלי" הינו מיזם שמקדם העסקת בני נוער בתחום הגינון במוסדות החינוך בעיר אשדוד. המיזם נוצר בעקבות החיבור החזק בין חברת אדמה אגן והרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, שמקדמות יחד פרויקטים רבים ברחבי העיר. אילנה סיסו, מנהלת קשרי קהילה באדמה אגן ציינה: "במסגרת המיזם המשמעותי משתלבים יחד ערכי חברת אדמה אגן, הכוללים העצמה והעסקת בני הנוער יחד עם קידום החינוך לחקלאות וחינוך למצוינות".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]