סדר פסח בבית ספר שובו עלית

סדר הפסח שבית הספר ערך באולמי זמורה עמד השנה בסימן גאולה, כאשר הורים וילדיהם נוטלים בו חלק פעיל וחווים יחדיו חג הפסח ואת המשמעויות למושגי החירות והיותנו בני חורין. "כל כיתה הכינה מופע במה שהתבסס על שיר מההגדה והציגה אותו על הבמה לקול תשואות ההורים" אמרו בבית הספר ותיארו את ההכנות שנעשו לקראת האירוע, את עריכת השולחנות עם כל סממני שולחן הסדר, את חלוקת המשימות ואת הסדר המופתי כיאה לליל הסדר.

רב העיר הרב יוסף שיינין שליט"א שהיה אורח הכבוד, נשא דברים וסיפר על היסטוריה בת 3500 שנה של עם ישראל ועל כך שאנו מקיימים את ליל הסדר בכל שנה מחדש וממשיכים עדיין לאחל איש לרעהו "חג כשר ושמח".

הילדים במופע לכבוד החג

 מלכי שיינין, מנהלת בית הספר, שמה דגש על משמעותו האמתית של ליל הסדר,  כלילה מיוחד המבטא את היציאה מעבדות לחירות ולגאולה וחיברה זאת לערכים של הצלחה ומצוינות כערכים הנקנים בעמל רב ובהשקעה מתמדת. "רק הצלחה הנקנית בקושי ובטרחה מניבה הצלחה ניצחית" אמרה.

במהלך האירוע קיימו כמובן את "הסדר" והתכבדו בארבעת כוסות (מיץ ענבים!!) ובסימני קערת הסדר (מצה, מרור...) ולסיום כל ילד קיבל מתנה (מחזיק למצות עם תמונה אישית) ולכל משפחה הוענקה חבילה אישית ובה מצות ויין לחג. ההורים והילדים כל כך נהנו עד שביקשו להביע זאת בקול והודו לבית הספר על החוויה המיוחדת והמרגשת שחוו במהלך האירוע ועל הרמה שהפגינו הילדים "הודות לצוות החינוכי ולעבודה שנעשית בין כותלי בית הספר" אמרו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]