חגיגות ה-70 במקיף י"א

במסגרת הפעילות החינוכית והערכית הענפה שמתקיימת במקיף י"א, בניהולה של גב' ליבנת זיק, ובמסגרת העיסוק בנושא 70 שנה למדינת ישראל, העלה בית הספר מופע ייחודי ומקורי לציון 70 שנה לעצמאות ישראל.

חגיגות ה-70 במקיף י"א

המופע שנערך בבית יד לבנים כלל קטעי משחק מהמחזה בוסתן ספרדי וממערכון האינסטלטור של הגששים, בכיכובם של תלמידי מגמת תאטרון, וסרטונים מקוריים שהוכנו על ידי תלמידי מגמת קולנוע ותלמידי כיתות לקויי תקשורת, שגם הפיקו את הסרטונים וגם כיכבו בהם. בנוסף, המופע כלל שירים ומחרוזות בביצוע מרשים של חבורת הזמר המוכשרת של בית הספר.

חגיגות ה-70 במקיף י"א

ליבנת זיק, מנהלת בית הספר, ציינה כי הערב כולו היה הפקה של תלמידי בית הספר והצוות החינוכי ובכיכובם, ומהווה חוליה אחת בשרשרת ההוראה והלמידה שהוקדשו ועוד יוקדשו, לכל אורך השנה, לניצחונה של הציונות ולפלא שנקרא מדינת ישראל. "מגיעות להן כל הברכות והתודות. אנו גאים בתלמידנו" אמרה.

חגיגות ה-70 במקיף י"א

 לתלמידים אשר הפיקו את האירוע, בעיקר לאלה אשר הופיעו על הבמה, נכונה הפתעה כאשר ראו אולם מלא עד אפס מקום. תלמידי בית הספר, מורים והורים הגיעו ליד לבנים ומלאו את האולם בהרבה התרגשות כדי לצפות במופע ולפרגן לתלמידי בית הספר על כשרונם ועל העמל שהשקיעו במופע.

חגיגות ה-70 במקיף י"אכל האורחים והמשתתפים יצאו גאים ונרגשים הן מהתכנים והן מהביצוע המרשים והמרגש של התלמידים המוכשרים. כך פותחים את לחגיגות ה-70 למדינת ישראל.

חגיגות ה-70 במקיף י"א

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]