רישום לגנים

"אשדודית", האפליקציה שמציעה שירותים נוחים לתושבי העיר ובתוך כך גם לא מעט הטבות, מציעה שירות נוסף שבודאי יהיה לברכה עבור הורים המבקשים לרשום את ילדיהם למוסדות החינוך. היום, ה-17/1/18, החל הרישום לגני הילדים ולכיתות א' ו-ז' ובנוסף לכל אמצעי הרישום יוכלו ההורים לבצע את הרישום גם באמצעות "אשדודית". אז איך עושים זאת? פשוט! מורידים את האפליקציה לסמרטפון ולוחצים על "רישום לחינוך". את הכל עושים בלחיצת כפתור מכל מקום ובכל זמן.

אבל לא רק. באתר האינטרנט העירוני של עיריית אשדוד תוכלו לבצע רישום לשנה"ל הבאה עבור שלושת מסלולי הרישום כאמור. גם כאן מדובר בהליך פשוט ונח עבור מי שמתקשה להגיע למרכז הרישום. "ההערכות לרישום השנה שמה דגש על הקלה מקסימלית להורים" אומרת סנדרה תורג'מן, מנהלת מרכז הרישום ומציינת את השיבוץ האוטומטי לכ-2600 התלמידים שממשיכים ללמוד באותו גן ולא נדרשים לבצע רישום. "להורי הילדים הללו נשלחו מסרונים המודיעים להם שילדם שובץ בגן" היא אומרת.

כמו כן, לרשות ההורים עומד מוקד טלפוני חדש עם ניתוב לשלוחות, הנותן מענה בעברית, רוסית וצרפתית ואפשרות להשארת הודעה (call back) כדי לתת מענה לתושב. כן מוצעת מערכת זימון תורים חדשה ואפליקציה לזימון תורים באמצעות האינטרנט לחסכון בזמן המתנה.

שירות נוסף מכוון לתושבים שאין להם אפשרות לרשום את ילדיהם באמצעות האינטרנט. לאלו הוצבה עמדת רישום אינטרנטית עצמאית במרכז הרישום. ומעתה גם הם יוכלו לחסוך זמן המתנה לרישום בקליק.

"6000 מיילים ומסרונים נשלחו השנה לכל מועמדי הרישום ובהם פרטים על  מועדי הרישום, האפשרויות וקישורית המכוונת אותם למערכת הרישום הממוחשבת" אומרים במרכז הרישום ומציינים ש"גם המחלקה עברה שיפוץ כך שתוכל לקלוט  כמות גדולה של תושבים בסביבה ידידותית".

מינהל החינוך ועיריית אשדוד השקיעו לא מעט מאמצים על מנת להבטיח שירות מיטבי לציבור ההורים הרושמים את ילדיהם לשנה"ל החדשה, ודאגו להרחיב את פלטפורמת ההרשמה כך שתתאים לכל הורה, מכל מקום ובכל זמן.

קבלת קהל:
ימים א'- ג' משעה 12:00 – 08:30 וגם משעה 18:00 – 16:00
בימים ב'- ה' משעה 12:00 – 08:30
ביום ד' אין קבלת קהל.

מרכז הרישום: מחלקת רישום, בניין העירייה קומת הכניסה, רחוב הגדוד העברי 10.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]