מדברים בגובה העיניים

ביום ראשון  השבוע התקיים ערב "מדברים בגובה העיניים" להורים ותלמידים בשכבה י"ב במקיף ו'.

התכנית ייחודית לעיר אשדוד, נבנתה על ידי הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות בשיתוף  משרד החינוך-שפ"י ובהובלתם של  בריז'יט דוקהן, ראש תחום מניעה והסברה, דורית וגנר, רכזת קשרי קהילה וירדנה להב- מדריכת שפ"י.  

כחלק מהערכות לערב זה ולאחר ברכת הדרך של מנהלת בית הספר, ד"ר רונית טאוב, הועברו שיעורי חינוך בכיתות, שאלוני עמדות בקרב הורים ותלמידים שהכין הצוות החינוכי בבית הספר: יועצת השכבה, אתי הדיה ורכזת מניעת התמכרויות, ישראלי מורן.

הערב כלל הרצאה מרתקת של רן בראון, מנהל מכון "מתבגרים", בנושא מניעת התמכרויות בעידן הטכנולוגיה. לאחר ההרצאה התכנסו ההורים והתלמידים בכיתות האם לסדנת עיבוד בהובלתה של מנחת ההורים איריס אלבז, מנחת הבית של המרכז להורות משמעותית ומנחי הורים נוספים.  ערב זה יצר הזדמנות למתבגרים והוריהם לשיח מפרה ופורה "בגובה העיניים".

הגב' סימונה מורלי מנכ"לית הרשות: "הפעילויות אשר הרשות מקיימת בבתי הספר הינן חלק מפעילויות המניעה אותן מובילים הרכזים לאורך כל השנה. תודה לכל העוסקים במלאכה על ערב מקצועי המעורר חשיבה ולהמשך עשייה מול ילדינו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]