חורף חם לקשישים

אור הוא סמל חיובי. הוא מבטא ערכים של טוב, הארה, חמלה, תקווה, הזדהות ועזרה. אך לאור יש גם משמעות של אור, בשורוק, שמשמעותו אש וחום. במחלקה למשאבי קהילה והתנדבות וביחידת השיטור העירוני הביאו את האור והאור לידי ביטוי מעשי ויצאו במבצע שנועד לחמם את ביתם של הקשישים ולבטא את הדאגה והאיכפתיות של הקהילה.

ממש בעיצומו של חג החנוכה, כיאה לחג המבטא יותר מכל את ערכי האור, נערך המבצע לחלוקת שמיכות ותנורי חימום לקשישי העיר. את פריטי החורף סיפקה עמותת מאירים, הפועלת כל השנה במתן סיוע ועזרה לאנשים ומשפחות הנמצאות בתוך מעגלי העוני והסבל מתוך הבנה והכלה לצרכי הנזקקים ו/או החולים. קרן החסד של עמותת מאירים מפעילה מערך מתנדבים ומנהלת קרן תרומות שנועדו לסייע במגוון תחומים שכל תכליתם להאיר את ביתם של אלה הזקוקים לסיוע ותמיכה של הקהילה.

מר יזהר נבון, מנכ"ל קרן מאירים: "קרן מאירים שמחה לשתף פעולה יחד עם עיריית אשדוד וגאה במתנדבים הרבים שהצטרפו למשימה. חנוכה הוא חג של משפחתיות וחום, של התאספות מסביב לחנוכיה כדי להדליק אור. אנחנו פועלים בכל הארץ ובאשדוד, כדי לחמם את ליבם של הנצרכים ויחד עם זאת גם את ביתם, באמצעות חלוקת שמיכות ותנורים באיכות מעולה, כדי שיהיה להם חורף מלא חמימות ואור".

מתנדב של עמותת מאירים

המינהל לשירותים חברתיים, באמצעות צבא המתנדבים של המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות, מקיים כל השנה קשר עם קהלי יעד שונים במגוון תחומים של תמיכה וסיוע, ומעת לעת יוצאים במבצעים שנועדו לסייע לאותם נזקקים בהתמודדות היומיומית שלהם עם שגרת החיים. כך בעונת החורף, אז יוצאים המתנדבים אל בתי הקשישים ומספקים להם ציוד חימום. לעתים זה שמיכות, תנורי חימום ו/או מעילי חורף ולעתים חבילות מזון, תרופות, סיוע והכוונה – הכל לפי צורך השעה והנזקקים.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]