חנוכיה אחת גוונים שונים
בערב יום ראשון השבוע, סניף אנוש אשדוד היה מלא עד אפס מקום בתושבים וקהילה, שהגיעו לחגוג יחד את הדלקת הנר השישי של חנוכה. היה שמח ומלא אור.
נורית טופז, תנועת אשדודים: "חברי תנועת אשדודים שמחים להיות חלק מהפעילות המבורכת של סניף אנוש אשדוד, זוהי עבודת קודש ואנו מודים על ההזדמנות לממש את המשפט "צריך שכל איש ידע ויבין, שבתוך תוכו דולק נר ואין נרו שלו כנר חברו, ואין איש שאין לו נר. להדליק את נרו לאבוקה גדולה ולהאיר את העולם כולו." כאן לרשותכם תמיד. חנוכה שמח ומלא אור."
"זה כבר כמה שנים שאנו פועלים עם חברי תנועת אשדודים ברוח התנדבותית ועבודה משותפת ופורייה", אמרה דנה בראל רכזת המרכז החברתי בסניף אנוש אשדוד, "תודה רבה לחברי תנועת אשדודים, למאור מויאל על מחרוזת שירי חנוכה והופעה מרשימה, למאיר אברג'ל, ציונה קום, רחל פרץ, נורית פרייס קקון ואריאלה זיגלווקס על הספינג'ים, לעמותת אהבת יוסף על הסופגניות, לרבקה בוזגלו על האיפור וציורי הגוף ולאפיק טחן על מסיבה מהנה ששימחה את כולנו עם מוזיקה מלאת רוח חג האורים."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]