שיתופי הפעולה בניצוחו של מיקי בן זיקרי ראש מנהלת רובע י"גכוללים סיוע לגני ילדים, פעילויות לילדים, הקמת גינות לימודיות ותרבות פנאי. כל זה ועוד נעשה עלידי התושבים ביחד עם מנהלת רובע י"ג אשר ממש לקחו אחריות על ניהול הרובע מתוך הרצון להמשיך ולקדם כמעט מידי יום יוזמות חברתיות.
ראש המנהלה מיקי בן זיקרי עם ילדי רובע י"ג
רק בשבוע האחרון נרתמו תלמידי הישיבה התיכונית עמית לסייע בגן ילדים לאחר שגננת באחד מגני הילדים פנתה לראש המנהלה בבקשה לסיוע בצביעה וחידוש אזורים ברחבי הגן וזה פנה מיד לישיבה התיכנית עמית השוכנת ברובע.
תלמידי הישיבה ביחד עם המנהל התגייסו באופן קבוע לסייע ולקחת חלק בפעילויות המתקיימות ברובע וזאת כחלק משיתוף פעולה שנרקם בין המנהלת לתושבים ובתי הספר.
תלמידי הישיבה משפצים גן ילדים
כעת בפרויקט חדש שנרקם בין המנהלת לישיבה התיכונית עמית ומנהל החינוך הוחלט שתלמידי הישיבה יאמצו באופן קבוע גן ילדים של החינוך המיוחד.
דוגמא נוספת ומרגשת היא שידרוג פארק במתחם פרטי הממוקם בין הבניינים ברחוב יהויכין בהתגייסות משותפת של המנהלה והתושבים, ילדים ומבוגרים כאחד, שביצעו עבודות צבע ונקיון בפארק.
לאחר מספר שעות של עבודה משותפת הילדים קיבלו פרסים וכולם הסכימו שהחזרה של גינת המשחקים לקדמותה מהווה בשבילם את השמחה הגדולה ביותר .
הפארק המשודרג ברחוב יהויכין
במנהלת רובע י"ג מציינים שבכל יום הם מבצעים עבודות רבות והגיוס של התושבים לקחת חלק מהווה כוח חשוב לשמירה על הסביבה ולשיפור איכות החיים של התושבים.
יישר כוח!
 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]