תלמידים בדביר על רקע הישגי המיצ"בבית ספר דביר באשדוד עקף בתוצאות המיצ"ב בתי ספר רבים ברחבי הארץ. נתוני המיצ"ב שהועברו לבית הספר מציבים אותו בעשירונים העליונים, הרבה מעל הממוצע הארצי.

מפתיעה לא פחות העובדה המתייחסת לעמדות כלפי לימוד אנגלית בקרב תלמידי כיתות ה', כאשר מאה אחוז מהתלמידים הסכימו פה אחד: "חשוב לי ללמוד אנגלית". ניכר בהחלט שהונחלו לתלמידים ערכים בנוגע לחשיבות למידה משמעותית והצטיינות באנגלית.

מנהל ביה"ס הרב אברהם דהן: "שמחנו מאד והתרגשנו לראות את תוצאות המיצ"ב. אנו למעשה קוצרים ברינה את שזרענו במהלך השנים. חשוב לי לציין שיש לי צוות מורים ועובדים חרוץ, מקצועי ויסודי שאינו מתפשר על איכויות. צוות שמתפתח ומתמקצע כל עת ועת בתחומו. כבר בחופש הגדול נרתמו כלל המורים כולל הצוות הייעוצי של ביה"ס, בשיתוף פעולה מלא כשהם חדורי מטרה עם מוכנות לממש את מטרת העל - לשפר ולקדם את הישגי התלמידים בכל תחומי הדעת. הוכנו מראש תכניות עבודה מפורטות מוקפדות ומדוקדקות, תוך שימת לב למיפויים למדדי הצלחה למבחני מנהל, ללמידה משמעותית וחווייתית ובעיקר לחלוקה לקבוצות. בית הספר מאפשר למצטיינים להצטיין יותר, במקביל מעניק למתקשים מענה ראוי ומתאים בהתאם לרמתם וליכולותיהם. ב"דביר" כל תלמיד מרגיש שווה בין שווים. הסביבה מאד אוהבת ותומכת עם פרגון תמידי כלפיי התלמידים".

הרב דהן מבקש להודות למנהל החינוך בעיריית אשדוד ולמשרד החינוך שפועלים ללא לאות לקדם את תלמידיו ולהעלות את ההישגים בהכוונה ,בייעוץ ובמשאבים המתאימים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]