דני דליין, אילנה סיסו, אורית ויינשטוק, גליה גויכברג ותלמידי הקורס לכימיה צילום: ODREY  פבל טולצינסקי

הקבוצה בקורס מורכבת מתלמידי שכבה יא' ממספר בתי ספר תיכוניים בעיר, המקיפים ג', ה', ז', ח', ואחת המטרות היא לסייע להם להעפיל לשלב השלישי ולהשתתף בתחרות הבינלאומית לכימיה. בשנים קודמות התלמידים, אורי טייכמן ורינה סבוסטיאנוב, מאשדוד העפילו לגמר הארצי ואף הגיעו ליעד הנכסף של התחרות הבינלאומית.
הקורס מתקיים ביוזמת מפעל אדמה אגן במסגרת פועלה למען הקהילה וכחלק מפעילות החברה לעידוד לימודי כימיה באזור ובשיתוף פעולה עם מנהל חינוך באשדוד ועם הפיקוח על הוראת הכימיה.


חברת אדמה משקיעה משאבים, ידע ומחשבה רבים בקידום הכימיה באשדוד והסביבה במסגרות שונות. החברה שמה לעצמה למטרה לקדם מצוינות בחינוך והכימיה, שהיא תחום העיסוק המרכזי של החברה מהווה ליבת תחום זה בקהילה.
זאת, בין היתר, מתוך ההבנה כי לתושבי האזור יש אופק תעסוקתי נרחב ומגוון בתחום הכימיה בעיר. החברה אף הזמינה את תלמידי הקורס למפגש היכרות ולסיור מקצועי במפעל. 
בשבוע שעבר הגיע לביקור בקורס דני קליין, מנהל אגף חטיבה בוגרת במנהל החינוך של עיריית אשדוד, וברך את התלמידים על הרצון שלהם ללמוד ולהתפתח בתחום הכימיה: "אתם נבחרת מדעני העתיד ונקווה שאחד מכם יביא עוד פרס נובל. אנו מאחלים לכם הצלחה ובטוחים כי תייצגו אותנו בכבוד".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]