סימונה מורלי, מנכ"לית הרשות העירונית בברכה לסטודנטים במרכז

בערב נכחו אנשי מקצוע רבים, סטודנטים חדשים וותיקים ומנחי הורים. נוסף להם, הגיעו שותפים לעשייה - הגב' מיכל שהם - מנהלת גני הילדים במנהל החינוך, הגב' אתי אטיאס, יו"ר ויצו והגב' אהובה עמרם, יועצת ראש עיריית אשדוד למעמד האישה.

את הערב הנחתה הגב' סיגל בר, רכזת מסלולי למידה במרכז להורות ופתחה בברכות ללומדים. הגב' סימונה מורלי, מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, ברכה גם היא והוסיפה "כדי להיות הורים מנהיגים ומשפיעים, זקוקים ההורים לידע, למיומנות ולמודעות בתחום ההורות" והדגישה כי אלו מענים אותם ניתן לקבל במרכז להורות.

הגב' גילית אבטליון, מנהלת המרכז להורות משמעותית, סיפרה באופטימיות על כל ה'יש' שיש למרכז להציע, "אנחנו משכנעים את עצמנו שחיינו יהיו טובים יותר אחרי ש... ואז אנחנו לא רואים את הכאן ועכשיו, את ה'יש'.

אבל אין זמן טוב יותר להיות מרוצים מ-'עכשיו' ". אחריה עלה מר אבנר דפני, מנכ"ל עמותת רקפת, שסיפר לנוכחים על פועלה של העמותה ועל שיתוף הפעולה החדש עם המרכז להורות.

ד"ר עידן אדרקה, פסיכולוג מומחה לחרדות חברתיות, העביר הרצאה מרתקת בנושא, בה סיפר על הסימנים המאפיינים את החרדה החברתית ואת האמצעים לטיפול.

ואת הערב סיכמה נציגת העמותה, אמא עם סיפור אישי מרגש, על ביתה ועל התהליך שעברה בעמותת רקפת.

כדי להתעדכן בכלל הפעילויות שלנו, הנכם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של המרכז להורות משמעותית או ליצור קשר במספר 1-700-70-74-75.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]