בית החולים אסותא אשדוד (צילום: עופר אשטוקר אשדוד נט)יותר משליש מעובדי בית החולים הציבורי באשדוד התאגדו תחת הסתדרות העובדים. במכתב ששיגר היום חיים שייב, יו"ר מרחב אשדוד בהסתדרות, הוא קורא להנהלת אסותא לקבוע עימו פגישה בהקדם על מנת להכנס למשא ומתן על הסכם קיבוצי. 

כזכור, בחודש מאי החלו לפעול המחלקות הראשונות בבית החולים באשדוד, ומחר יחל לפעול חדר המיון בבית החולים, שהוא הלב הפועם של כל בית החולים. למעשה ממחר יחלו לפעול כל מחלקות בית החולים באופן מלא. 

בבית החולים צפויים להיות מועסקים כ-1200 עובדים, כך על פי פרסומי עבר, מתוכם 250 רופאים וכ-550 אחיות. 

תגובת חיים שייב יו"ר מרחב אשדוד בהסתדרות:

חיים שייב, יו"ר ההסתדרות במרחב דרום

"אני רואה בהתארגנות המהירה הכרה של העובדיים בחשיבות ההתאגדות למען שמירה על בטחונם התעסוקתי וביסוס תנאי העסקתם. יש בכך הבעת אמון מוחלטת בהסתדרות ובהישגיה בייצוג האחיות ועובדי המנהל והמשק בארץ וכן במרחב אשדוד".

מבית החולים אסותא באשדוד נמסר בתגובה: "אכן התקבל מכתב פנייה ראשוני ובו הודעה על התארגנות העובדים, אנו נבחן את האמור בה כמתבקש. הנהלת בית החולים מכבדת את זכותם של העובדים להתאגד".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]