סידי קליין באמצע - אנשים טובים באמצע הדרךבצלאל מנשה ושותפו עלפי דוד מקדמים מזה מספר שבועות מיזם של חלוקת סנדוויצ'ים ושתיה קרה לחיילים בדרכים. אלא שחיפושיו אחרי מתקן שתיה קרה עלו בתוהו. "חיפשתי בכל מקום אפשרי, אבל לא מצאתי", סיפר מנשה לאשדוד נט.

ביום רביעי בלילה, במסגרת התנדבותו של מנשה במשטרת התנועה, ניגש אליו אדם באיזור מישור אדומים ושאל אם הוא יכול להחנות את רכבו במקום בו עצר. "אמרנו לו שאין בעיה להחנות היכן שחנה, ואז השותף שלי התחיל לשאול אותו מהיכן הוא" מספר מנשה. 

תוך כדי שיחה שהתפתחה התברר ששמו סדי קליין, תושב אשדוד, והוא בדרך להופעה בהתנדבות בפני חיילים. "שיתפנו אותו שגם אנחנו יזמנו מיזם חלוקת סנדוויצ'ים, שתיה קרה וחמה לטובת חיילים וכוחות ביטחון ואנחנו מחפשים מכשיר לשתיה קרה", סיפר מנשה לאשדוד נט.

השניים לא מספיקים לסיים את המשפט וקליין מפתיע אותם. "הבחור אומר בואו אחרי לרכב שלי ואנחנו נשארנו המומים ונרגשים, לא מאמינים האם הוא מותח אותנו, הסתכלנו אחד על השני ופנינו אליו שוב ושאלנו אתה צוחק עלינו? והוא ממשיך ללכת ואמר לא מה פתאום בואו אחרי ואני אתן לכם את המכשיר מהאוטו".

עדיין לא מאמינים שדבר שכזה יכול לקרות, השניים מגיעים לרכבו של קליין מאשדוד ולהפתעתם הוא מוציא מהרכב מכשיר שתיה קרה. "מדובר במתקן בשווי כמה אלפי שקלים, והוא פשוט מוציא אותו ומביא לנו. אמר לנו כנראה שהמכשיר צריך להיות אצלכם לשימוש הראוי שתעשו בו", אמר מנשה לאשדוד נט.

סידי קליין עם מתקן השתיה

מרוב התרגשות מנשה מרגיש שלא הצליח להודות לסדי קליין, והוא גם לא יודע איך למצוא אותו. "מרוב התרגשות לא ידענו מה לעשות או מה להגיד אני מחפש את המכשיר הזה כבר כמה ימים. אנחנו בדרך כלל לא עושים משמרת ביום רביעי, ההגעה שלנו למקום הזה בדרך כלל שעה לפני ובאותו ערב התעכבנו והגענו באיחור למקום ומה הסיכוי שיהיה ברכב הפרטי שלו מכשיר שאני צריך ? והאם יש יד אלוקים בדבר? לסיום שמו של הבחור סידי קליין וברצוני להודות לו מקרב לב ושהקב״ה יתן לו בריאות איתנה פרנסה טובה ואריכות ימים ושייתגשמו כל משאלות ליבו לטובה."

מכירים את סדי קליין? תדאגו להעביר לו את התודה בשמו של מנשה ובשם כולנו, שירבו אנשים כמותו.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]