הטיול בשטח משלב פעילויות ומפגשים עם דמויות מכל התקופות: נזירים, אבירים, כוהנים וחבריהם. לטיולים חוט מקשר שהוא תפיסת דמותו של רשע הורס טבע, ועל ידי כך הצלת הסביבה! בשנה הקרובה החניכים יעקבו אחרי הרשע גדולאף. גדולאף הוא רשע טבע שהורס את הסביבה וגם בטיול השני הבלשים ינסו למנוע ממנו לזהם את הסביבה.
יח"צ

בחול המועד סוכות - יום ראשון, 8/10 נצא לטיול של בלשי טבע, שייערך באזור בית גוברין או לדיוק בתל מרשה . מָרֵשָׁה (נכתבת גם מָרֵאשָׁה) היא אתר ארכאולוגי בשפלת יהודה. שטחו של תל מרשה הוא כ-24 דונם בלבד, אך סביבו מתפרשים שרידים במרחב של כ-400 דונם המכונים "העיר התחתית". לפני מספר שנים  הכריז ארגון אונסק"ו על מרשה ועל בית גוברין הסמוכה כאתר מורשת עולמית-בדרך הבלשים יפגשו דמויות מפתח שיספרו להם על המקומות שבהם יעברו זאת ביחד עם ניסיון למנוע מגדולאף הרשע לזהם את הסביבה.

הפעילות מתקיימת אחת לחודש וחצי בימי חופש מבתי הספר בשעות הבוקר (8:00 –15:00 בקירוב). שעות מדויקות ימסרו לקראת כל פעילות.  הרישום כולל הסעות שיאספו את הילדים מהעיר ויחזיר אותם בסוף הפעילות.

שעות יציאה וחזרה לפעילות השנייה:

היציאה : ביום ראשון,8.10  בשעה 7:45 בבוקר מרחבת החנייה של מרכז קהילתי ' חרצית ', שם הילדים יפגשו את מדריכי הבלשים ויעלו לאוטובוסים.

החזרה : בשעה 15:00 גם כן מרכז קהילתי ' חרצית', האוטובוסים יחזירו את הילדים ומדריכי הבלשים ידאגו לאיסופם הסדיר של הילדים ע"י קרובי המשפחה.

מחיר והרשמה : עלות הטיול: 70 ₪, להרשמה עד יום רביעי,3.10  במרכז קהילתי 'חרצית' 08-8542830(שד' הפרחים 18) .רצוי להירשם מראש.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]