צילום: יח"צ

לקראת ראש השנה המקיף יזם הפנינג מיוחד לתנועות הנוער ותנועות חברתיות אחרות במטרה לחשוף התלמידים לאפשרויות השונות ולאפשר לנציגים לגייס כמה שיותר תלמידים.

שלומי פייער, מנהל מקיף ה' באשדוד: "בשנה שעברה נחשפנו לנתוני השתתפות תלמידים בתנועות נוער והמדיניות שלי היא דווקא לעודד פעילות חברתית של תלמידים כי היא חשובה בעיני הרבה יותר מקיצורים לתואר ראשון בבר אילן."

במסגרת המדיניות תלמידי כיתות ז'-ט' במקיף ה' מסיימים את יום הלימודים בימי ג' בשעה 13:35 ואילו תלמידי הכיתות המדעיות ומופ"ת מסיימים באותו יום בשעה 14:35.

בנוסף, כל התלמידים והמורים יודעים שבימי ד' אין מבחנים ולכן הם פנויים לפעילות החברתית ללא חשש מזה שזה יהיה על חשבון התכוננות למבחנים.

שלומי פייער מנהל מקיף ה' מוסיף כי במסגרת מדיניותו הוא מקיים אחת לחודש פגישות עם השין שינים של תנועת הצופים, עם נציגי המתנ"ס בנושא המד"צים ועם מורה ורכז של"ח בנוגע למש"צים ואכן השנה נרשמה עליה משמעותית במספר התלמידים שמשתתפים בפעילויות החברתיות הנ"ל.

המנהל פייער: "התפיסה שלנו היא כי יש לעבור "משיעמום למשמעות", כי אני חושב שככל שתהיה עסוק יותר כך יהיה לך יותר זמן פנוי.

אני משוכנע שהפעילות המשמעותית מזרימה את האדרנלין הדרוש כדי להתמודד נכון עם הזמן, להיות יותר ממוקד ועם יותר בטחון עצמי ובסופו של דבר זה מסייע גם ללמידה הרגילה ולרכישת מיומנויות וכישורים הכרחיים להצלחה בחיים".

צילום: יח"צ

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]