החל מספטמבר 2017 החלו המרכזים הקהילתיים בעיר להפעיל את המיזם "התושב במרכז הקהילתי" סדרת אירועי פנאי , שתפעל באופן רצוף לאורך כל השנה.  מטרת המיזם : להעשיר את חיי הפנאי והקהילה של כלל תושבי העיר ולהציע לכל תושבי העיר היצע נרחב של אירועי פנאי לכל המשפחה ובמחיר קטן.                                                                                    

"תפיסת 'התושב במרכז' שאנו מקדמים בעשור האחרון הובילה להצבת סדרי העדיפויות במגוון תחומים" -אומר ראש העיר-ד"ר יחיאל לסרי ומוסיף-"המרכזים הקהילתיים מהווים את הלב הפועם של פעילות הפנאי ברובעים השונים ובאמצעותם אנו מנגישים אירועים רבים לתושבים במקום מגוריהם."                                                                            
במסגרת הפרויקט בכל מרכז קהילתי תופעל תכנית פנאי מגוונת שתכלול: הצגת ילדים מסובסדת פעם בחודש במחיר של 15 ש"ח בלבד הרצאה מסובסדת פעם בחודש וחצי-חודשיים במחיר של 20 ש"ח בלבד ,ערב זמר מסובסד פעם בחודש וחצי-חודשיים במחיר של 20 ש"ח בלבד ובנוסף אחת לחודש יוצע לגמלאי העיר טיול מסובסד (60 ש"ח בלבד) באתרים שונים ברחבי הארץ.                      אלמוג בוקר. יח"צ                                                                                       "חדשנות הפרויקט באה לידי ביטוי בכמה אופנים"- אומר סגן  ראש העיר-בוריס גיטרמן המשמש בנוסף כיו"ר דירקטוריון החברה העירונית לתרבות הפנאי-"ראשית, מדובר במופעים איכותיים ואחידים בכלל המרכזים הקהילתיים וללא שום קשר לחוסן הכלכלי של הרובע והמרכז הקהילתי  ומבחינת הנגישות והמשכיות: האירועים קרובים לביתם של כל תושבי העיר והפרויקט יפעל ברציפות- במהלך כל השנה" .                                                      
בוריס גיטרמן. צילום: יח"צ
ויטלי סלוצקי-סמנכ"ל החברה העירונית לתרבות הפנאי, שיזם את הסדרה בשיתוף מנכ"ל החברה אורן טואיל ומנהלי המרכזים הקהילתיים מוסיף כי בשלב הראשון ובמהלך החודשים ספטמבר עד דצמבר 2017 ,ייערכו קרוב ל- 100 מופעים שונים ברחבי העיר. בין השאר אפשר למצוא ברשימת הפעילויות הצגות ילדים של תיאטרון אורנה פורת, מופעי זמר עם שרל'ה שרון, מופע הסטנד אפ ",עלילות הדוס בעיר הגדולה, עם קובי אריאלי, הרצאות מעולמות תוכן מגוונים עם מיכל דליות-הלא היא סופר נני תספר על הורות בעידן המודרני, הג'ודוקא אריק זאבי יחשוף איך הפך את הפחד המשתק לניצחון בחיים ובעסקים, כתב הטלוויזיה בוקר אלמוג יקח אתכם למסע מטלטל בנמהרות החמאס, מנקודת מבטו, אודטה דנין שוורץ תעניק לכם טיפים לחיים ובתום הרצאה של שרה אנג'ל תוכלו להחליט האם היא מלאך או שטן. אל תחמיצו. מידע באתר ובדף הפייסבוק של החברה העירונית לתרבות הפנאי.
מחסן השטוזים אורנה פורת. יח"צ
שרל'ה שרון. צילום: יח"צ
ללוח המלא:http://anyflip.com/fjww/ilcs

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]