צילום: יח"צ

מלבד התרומה תקיים הקרן פעילות לטובת 1285 קשישים בעיר בהובלת סטלה שרף גרינבלט, רכזת הקרן באשדוד, וכמדי שנה, בנוסף לסיוע שנותנת הקרן לאוכלוסיות הרגישות ביותר בחברה, היא מפעילה לטובת הציבור את "מוקד הידידות", במספר 9779*, אשר מקבל פניות של כל אדם בישראל השרוי במצוקה כלכלית או חברתית ופועל בשיתוף עם מאות עמותות למציאת מענים ופתרונות בעבור הפונים לקראת החגים ובכלל. 

לדברי נשיא ומייסד הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין: "ישראל שרויה במשבר חברתי עמוק עם היקפי עוני ופערים חברתיים בלתי נסבלים. בתקופת החגים מצוקתם של החיים בעוני רק מתחדדת כאשר עשרות אלפי משפחות אינן יודעות כיצד יזכו לשבת לשולחן החג בכבוד". 

ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, שיבח את פעילות הקרן ואמר כי "בזכות הנדיבות והרוח הלבבית של קרן הידידות והעומד בראשה הרב יחיאל אקשטיין, אשדוד היא עיר שמחה יותר.

 הודות לתרומה רבת השנים שלה ובמיוחד לרגל חגי תשרי, אוכלוסיית העולים והוותיקים זוכים לחג שמח יותר ובכלל לשיפור איכות החיים שלהם לאורך כל השנה". לסרי ביקש להודות לעושים במלאכה ובירך "את קרן הידידות ואת ידידי הרב אקשטיין בברכת שנה טובה ומתוקה והמשך עשייה פוריה ומוצלחת". 

סטלה שרף גרינבלט, רכזת הקרן לידידות באשדוד: "הקרן פועלת לאורך כל השנה וגם בחגים לסייע לתושבי אשדוד הזקוקים לעזרה. אני שמחה על הזכות שניתנה לנו להעניק אפשרות למשפחות בעיר לחגוג את ראש השנה בכבוד ובשמחה ומודה לראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי ולצוות המחלקה לשירותים חברתיים על שיתוף הפעולה למען הציבור באשדוד לאורך השנה". 

הקרן לידידות

הקרן לידידות, מייסודו של הרב יחיאל אקשטיין, היא הארגון החברתי הגדול במדינה הפועל לחיזוק חוסנה החברתי של ישראל. הקרן פועלת באמצעות תרומתם הנדיבה של מעל ל-1.4 מיליון תורמים אוהבי ישראל שאינם יהודים ברחבי העולם, חרטה על דגלה סיוע לאוכלוסיות במצוקה וגייסה עד כה מעל לארבעה מיליארד שקלים לביצוע פרויקטים מגוונים, בתחום עוני ורווחה, עלייה וקליטה, חירום ובטחון בישראל.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]