לאחר ארוחת בוקר מפנקת התכנסו מנהלי ועובדי הרשות לישיבה אותה פתח המשנה לראש העיר והממונה על הספורט, מר משה בוטרשוילי שאמר: "ליום כזה יש חשיבות עליונה בטח בעידן של היום עידן בו כל הזמן צריך להתרענן ולחדש.

הנוכחים במפגש, הם חוד החנית של רשות הספורט העירונית הם אלה שצריכים להביא ולהעביר את ההתחדשות לתושבים בעיר ולשרת אותם במקצועיות ואדיבות. ״אנחנו לפני החגים. תמיד טוב ללמוד משהו חדש ולהתקדם עוד ועוד. אי אפשר לומר "אני יודע" תמיד יש מה ללמוד. מאחל לכולם יום מוצלח". סיכם משה בוטרשווילי.

יורם אסרף מנכ"ל הרשות הוביל סקירה מקצועית של העשייה במהלך השנה בה הוא בתפקיד והציג בפני המנהלים את חזונו ואת התוכניות והפרויקטים העתידיים.

אסרף תיאר כיצד הוא רואה את הפעילות והמטרות והיכן משתלבת רשות הספורט העירונית בפעילות העירונית העממית והמקצועית ומה היא מחדשת לטובת התושבים.

צילום: חן בוקר

 "אני שמח שאנחנו נפגשים כאן כצוות מרכזי שעוסק בפעילות היומיומית שיוצרת את התהליכים של רשות הספורט. מטרת המפגש היא לייצר סנכרון בין כולם. 

אסרף: ״שמתי לעצמי כמה יעדים ברמה האישית. אני רואה את הדברים מנקודת מבטי בדרך מסוימת ואני חושב שהצלחנו להגיע למירב המטרות. 

״יש עוד לא מעט עבודה, מרגע שניישר קו סולם העלייה יהיה די ברור, למרות שסולם העשייה והשיפור מצביע על שיפור רוחבי משמעותי כבר היום.

התמקדות בבתי ספר כמרכז הכובד, כשהרצון הוא להשאיר דור עתידי שעוסק בספורט עממי ותחרותי, כזה שיביא לנו מעורבות פעילה ורבה בספורט והישגים.

אחת התוספות המשמעותיות לרשות הספורט הייתה הקמת גוף תפעול ואחזקה בלתי תלוי עם הנחייה לצאת לשטח ולעבוד חופשי כדי לטפל בכל הדרוש בכל האולמות והמתקנים בעיר תוך קיצור בירוקרטיות פנימיים".

מחודש אוגוסט בשנה שעברה נעשתה העמקה באחזקה ובשינוי חזות המתקנים. שדרגנו את המרכז לספורט ימי וגייסנו לכוחותינו את מעין דוידוביץ', המדליסטית האולימפית כדי שתטמיע את ערכי המצוינות וההישגיות בחניכי המרכז. השינוי בא לידי ביטוי גם בהיענות הציבור בהרשמות לפעילות. 

צילום: חן בוקר

חזון ״אשדוד עוברת למערב״

בעיקר בגלל תהליך ה-reway המתקיים בעיר אבל לא רק, הגבירה הרשות כחלק מהרצון לנצל את משאב הים האדיר של העיר אשדוד העבירה הרשות את כובד הפעילות לחלקה המערבי של העיר, חוף הים. 

מרכז מצוינות בג'ודו

הקמת מרכז מצוינות בג'ודו הוא לא פחות ממהפכה בענף הג׳ודו. ענף שמביא תוצאות אולימפיות וגאווה גדולה, השקענו משאבים רבים ובנינו ארגז כלים ותנאים אופטימליים לייצור אלופים בכל הרמות, ופעילות בני נוער מכל רחבי העיר נרשמים לג'ודו ולנבחרת האזורית אותה אנחנו מקימים באשדוד.

שותפים ביוזמות ספורט

רשות הספורט תומכת ומסייעת בכל יוזמה בעלת אופי ספורטיבי המתקיים בעיר לרבות אישורי שטח, הגברה, במות ואבטחה, החסות של רשות הספורט למגוון האירועים הרחב שם את רשות הספורט במקום אחר.

החשיפה המאסיבית ברשתות החברתיות והמידע אליו נחשף הציבור גורם למעורבות והטמעת המסרים ומכאן הגדלת נפח המשתתפים באירועים אותה מובילה הרשות ובאירועים בהם לוקחת חלק בפעילות יחד עם העמותות המפעילות והיוזמה המשותפת המביאה להצלחת האירועים.

צילום: חן בוקר

חושבים 2018 

יעדיה העיקריים של רשות הספורט לשנת 2018 הם בעיקר המשך ההשקעה בארבעת המותגים החדשים של הרשות: ״מרכז הספורט הימי״, ״המרכז למצוינות בג׳ודו״, ״מרוץ הלילה מחוף לחוף״, ו״טור ד׳אשדוד״, והחשיבה על "המרתון" הראשון באשדוד.

בנוסף תעמיק הרשות את המעורבות בניהול המתקנים ותגדיר נהלים אחידים כחלק מחזון השירות לתושב אותה הגדירה הרשות עם כניסתו של אסרף לרשות כיעד.

בהמשך היום, העבירה המרצה מירי שטח הרצאה מרתקת של שעסקה בחשיבה מחוץ לקופסה, יזמות חשיבתית, יצירתיות בעבודה ושבירת המוסכמות. הפעילות כללה פעילות הסברתית ופעילות חווייתית מעשית מגבשת לכלל הנוכחים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]