תחרות גלישת גלים בלילה - באדיבות העמותה לקידום הגלישה באשדוד40 גולשים בדרג הגבוה ביותר  מכל רחבי  הארץ ( מנהריה ועד אשדוד) יגיעו היום בערב לתחרות מיוחדת והיחידה בישראל אשר מתחילה עם השקיעה ונמשכת לאורך כל הערב. התחרות מתאפשרת הודות לתאורה המותקנת לאורך שובר הגלים של המרינה המאפשרת גלישה גם בשעות החשיכה .

העמותה לקידום גלישת הגלים באשדוד בשיתוף רשות הספורט , מקיימות   מידי שנה את התחרות אשר יוצרת התעניינות גדולה מאוד בקרב גולשי הגלים נוכח שעות התחרות אשר שונה מכלל התחרויות המתקיימות בשעות היום.

ענף גלישת הגלים באשדוד הוא מהגדולים בישראל וכיום לדברי ירון קליין יו״ר העמותה, ענף הגלישה  באשדוד הוא  מהמובילים בישראל  מבחינת הכמות והאיכות נוכח כך שכיום יש יותר מ-4,000 גולשות וגולשים העוסקים בגלישה בקטגוריות שונות: סאפ, קייט ספרינג וגלישת גלים המסורתית ובתחרויות ארציות גולשי אשדוד זוכים במקומות הראשונים.

כאמור התחרות אשר תפתח היום תכלול מקצה גברים ומקצה נשים  סה"כ ישתתפו 40 גולשים: 32 במקצה גברים ו-8 במקצה נשים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]