פרויקט "מרחב יצירה" המופעל ע"י החברה העירונית לתרבות הפנאי מביא ומנגיש את התרבות אל הקהילה במגוון רחב של מופעי בידור שונים כמו הצגות לילדים, מופעי מוזיקה שונים של אמנים, הפעלות ועוד המון הפתעות מחכים לכם בארבעה מוקדים שונים, בכל רובע באותו היום והשעה מידי שבוע- עם פעילויות שונות וכולם תחת כותרת המיזם "באים בטוב"!
חנבו תקשורת
השבוע, ביום שלישי,(5.9)במרכז המסחרי שברובע ד' נערכה הצגה מיוחדת מאוד שהפעילה את הילדים וההורים יחדיו- "הולכים למצוא אריות " הצגת סיור אנרגטית לכל המשפחה! הילדים נדדו ממקום למקום בהנחייתו של השחקן עמית ברעם מ"תיאטרון רעיון", שלקח אותם למסע בו חיפשו חיות: הם נפחו יחד בלון בדמות כדור הארץ, חלקם קיבלו משקפות, שרו "הולכים לפגוש אריות, הולכים לפגוש חיות גדולות, איזה יום מקסים... אנחנו לא פוחדים" ולמדו היכן ניתן למצוא הרבה חיות. הילדים הנבונים ענו: "יבשת אפריקה" ומשם הם יצאו לסוואנה באפריקה כדי להכיר את החיות השונות, קטנות וגדולות. 
חנבו תקשורת

במסעם, ברחבי המרכז המסחרי בין חנות המשקאות של קובי מ"יינות הברון" לבין המקררים החדישים שהוצבו בחזית החנות של מר כהן שוטטו הילדים יחד עם הוריהם ,שהסתתרו מאחורי הסמארטפונים שלהם וצילמו ללא הרף את נפתולי המסע, כשהסוחרים בחנויות השונות יוצאים ומחייכים למראי הילדים שהלכו שבי אחר האריה.
חנבו תקשורת
השיירה שהמשיכה במסעה הגיעה לתחנה הראשונה: נהר ביבשת אפריקה (בדמותו של בד סגול- כחול שהתנפנף) אליו נכנסו ילד מהקהל עם המנחה-האריה לשחות כשהם חובשים משקפת מים ונפגשו עם ההיפופוטמית מיכאלה שגם אוהבת מאוד לרקוד ריקודי בטן . מיד לאחר מכן כמה מהילדים התעטפו במטפחות ריקוד מזרחי בצבעים שונים ונענעו את האגן יחד עם בתיה. בהמשך הילדים מפלסים דרך בעשב, קופצים עם קופים ורצים כמו בת יענה!
חנבו תקשורת

למרות שלל הרפתקאות הילדים האמיצים לא ויתרו והמשיכו בחיפוש אחרי האריות... עד שלבסוף הם הגיעו למערה אליה התקרבו בזהירות כשהם הולכים על קצה האצבעות ושם לבסוף הם פגשו באריה שהפך חלק מהילדים לאריות קטנים.

ללא ספק, מסע קסום לילדים שבסופו כל אחד מהם זכה להעצמה ומצא את האריה שלו ממש בטבורו של מרכז הקניות ברובע ד'. ככה זה כשבאים בטוב !

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]