שלומי פייער מנהל מקיף ה' (יח"צ)

במכתב ששלח מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב נכתב בין היתר כי "זכייה זו מוענקת לכם בזכות המצוינות הלימודית (הצלחה במבחני בגרות ר.ק), החינוכית, החברתית (בין היתר מניעת נשירה ר.ק) והערכית (קליטת תלמידי חינוך מיוחד, שיעורי גיוס ר.ק) אליהן הגעתם.

המנכ"ל מוסיף כי "במשימה הלאומית שלקחתם על עצמכם לחנך וללמד את  אזרחי דור העתיד, הצלחתם הצלחה ברורה. לקחתם לעצמכם זכות, שהיא גם חובה והכנתם את הדורות הבאים לאתגרי העתיד.

ציידתם את תלמידכם  בכלים הנדרשים להמשך השטת הספינה הישראלית מחיל אל חיל, תוך הצטיינות בחומר וברוח. התגמול הדיפרנציאלי החומרי המוענק לבית ספרכם הוא אות וסימן לתגמול הערכי והרוחני אשר בו זכיתם".

התגמול נקבע על פי ההישגים בשנה המדוברת והשיפור יחסית לשנה שעברה, כאשר מחצית מהקריטריונים לזכייה מתייחסים להישגים הלימודיים והמחצית השנייה על המרכיב הערכי- חברתי.

שלומי פייער מנהל מקיף ה': "ההישג המרשים של ביה"ס לא מפתיע:  צוות ההוראה הוא צוות איכותי, עתיר ניסיון וראוי. חשוב לציין כי גודל ההישג מועצם עוד יותר לאור העובדה  שזאת השנה השלישית ברציפות למצוינות.

במילים אחרות, על מנת לזכות שנה לאחר שנה בהצטיינות מטעם משרד החינוך, מחויבת קפיצת מדרגה משמעותית משנה לשנה וצוות ההוראה בביה"ס מצליח להמציא את עצמו מחדש פעם אחר פעם ולשבור שיאי מצוינות חדשים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]