צילום: תיירות אשדודהפיילוט של פארק אטרקציות המים בחוף אורנים החל לפעול אתמול, ותושבים שנוכחו לגלות שהפארק לא יפעל בשבת, התרעמו על כך. רבים הצביעו על העירייה והחברה העירונית לתיירות, כמי שאחראיות לאי הפעלת המקום בשבת. 

גורמים בעירייה אמרו לאשדוד נט כי אין מדובר בהחלטה של העירייה או החברה לתיירות, וכי מדובר בהחלטה נטו של היזם. לראיה, מציינים אותם גורמים בעירייה כי עיריית אשדוד מפעילה גם בשבתות את שירותי חופיקס בחופי העיר, וכי החברה לתיירות מפעילה את פארק אתגרים גם בשבתות. "אין כאן שום החלטה של העירייה לעצור פעילות בשבתות. אשדוד היא עיר כל תושביה".

תנועת אשדודים, שקיבלה אף היא פניות בעניין פארק אטרקציות המים, דורשת מהעירייה לפעול מול יזמים על מנת לאפשר לכל הציבור להנות מפעילויות בעיר, גם בשבתות. 

יניב קקון יו"ר תנועת אשדודים

יניב קקון יו"ר תנועת אשדודים: "אשדוד, לשמחתנו, היא אחת הערים המגוונות בישראל ולקהילות שונות בעיר יש דרכים שונות לחגוג את השבת וייחודיותה. לכן, יש להקצות משאבים על מנת לאפשר לכלל קהילות אשדוד השונות לציין את שבת כדרכן ולתת אפשרות לכולנו לחוות זמן של פנאי, מנוחה ותרבות והכל מתוך כבוד וערבות הדדית ובהתאם לאופי האוכלוסייה ברובעים השונים".

לדברי קקון, על עיריית אשדוד כגוף המייצג את כלל הציבור, לפעול מול היזמים ולהנחות את החברות העירוניות בנושא. "אצלנו יש מקום לכולם, זו הרוח האשדודית. יש לפתוח את שערי פארק המים בשבת ובמחיר שווה לכל נפש, דבר שיאפשר לתושבי אשדוד החפצים בסוג זה של תרבות, זמן איכות משפחתי וקהילתיאם נעשה מקום ונכבד את הדרכים השונות בהן אנשים מבלים את השבת שלהם, נוכל להוביל את אשדוד כעיר המתאימה לכולם, אשר נותנת מענה מגוון לתושביה ולמבקריה גם בסופי שבוע. וכך, תוכל להיות לנו באמת שבת של שלום".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]