צילום: דוברות עיריית אשדוד

יוזמה שהחלה כמחשבה רעיונית קרם עור וגידים והפל למיזם מדהים העולה בקנה אחד עם החזון העירוני המטפח את השכונות הוותיקות ומייצר פעילות חווייתית לכל בני המשפחה, תוך שהוא מקנה להורים כלים המשפרים את תפקודם כהורים ומסייע להם בחינוך ילדיהם. המיזם עצמו משתלב היטב גם באירועי הקיץ המקיפים את כל העיר ויוצקים תוכן של הנאה ופנאי בחודשי הקיץ. 

"שיתוף הפעולה היוצא מגדר הרגיל בין הרשות למאבק באלימות ובהתמכרויות, המרכז להורות משמעותית ומינהלת רובע ג', הניב מיזם חדשני ומוצלח שהתקיים בפארק שועלי שמשון ברובע" אומר ביטון ומציין כי "לאחר יישומו הלכה למעשה, הוא נחתם בצורה מהממת ומעורר תקווה כי נמצאה הנוסחה לפעילות מוצלחת בכל שכונות העיר". 

היוזמה החלה בקריאה לציבור תושבי הרובע, משפחות וילדים, לבוא ולהשתתף בפעילות חווייתית משותפת, שתתקיים בימי ראשון אחת לשבועיים בפארק שועלי שמשון ברובע.

האירוע משלב פעילות לילדים ומפגשי הנחיה להורים. משפחות רבות הגיעו ונהנו. "עשרות משפחות זכו לחוויה מרוממת ב-4 מופעים שנצרבו היטב בלבם וגרמה להם להנאה רבה" אמרו אתמול במרכז להורות, יום לאחר שנחתם האירוע האחרון של המיזם לשנה הזו. 

וכמובן שאי אפשר לסכם את אירועי המיזם ללא פרגון לכל מי שנטל חלק בהצלחת המיזם. לגב' סימונה מורלי, מנכ"לית הרשות העירונית למאבק באלימות ובהתמכרויות, על דחיפת הנושא ועידוד עובדיה המסורים לפעול להצלחת המיזם, ובהם: גב' אבטליון, דורית, אליהו, ועוד.

צילום: דוברות עיריית אשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]