צילום: דוברות עיריית אשדוד

ביום רביעי האחרון בוצע במרכז לשירות משמעותי כנס תפקידים ליחידות העילית הטכנולוגית של צה''ל. לכנס הגיעו כ-170 תלמידים שעולים לכיתה י"ב ולוקחים חלק בתוכנית הסייבר הלאומית "מגשימים". 

פרויקט מגשימים הינו פרויקט מיוחד במינו בו תלמידים מתחילים את המיונים למסלול כבר בסוף כיתה ט', ולאחר מכן במהלך הכיתות י' י"א י"ב, הם ישתתפו בלימודים אינטנסיביים בתחום הסייבר, כאשר מטרת העל היא להגיע אל יחידות העילית הטכנולוגיות של צה''ל. במהלך שלוש השנים של ההכשרה, התלמידים יעברו ימי שיא, מחנות קיץ, ואף יבנו פרויקט גמר במהלך כיתה י"ב. 

לכנס הגיעו נציגים של יחידות ומסלולים כגון: גאמא, 8200, תלפיות, חבצלות, עתודה ותקשוב. ביום זה התלמידים עברו הסבר מקיף על המסלולים השונים, אופן המיון והשוני בין היחידות הפועלות בחזית הטכנולוגית. 

במרכז כיוונים המלווים את הפרויקט אומרים בגאווה בולטת כי אשדוד הינה העיר בעלת כמות המשתתפים הגדולה ביותר במרחב הדרומי והעיר בא אחוז הבנות הגבוה ביותר, ומנהל המרכז לשירות משמעותי מר חי וחניש, מציין את חשיבות המפגשים הללו בציינו כי: "ימים מסוג הימים הללו, חושפים את התלמידים לתפקידים משמעותיים ומסירים את הערפל מהליכי המיון. כך התלמיד יודע לאן הוא יכול להגיע ובהתאם בונה את ציפיותיו".

צילום: דוברות עיריית אשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]