צילום: ארכיון

לפני ניהול אמי"ת שדרות שימש מוטי ארבל במגוון תפקידי רוחב ניהוליים בתיכון אמי"ת קריית מלאכי, ביניהם כרכז מסלול "אומץ" , מנהל תכנית הג'וינט לקליטת תלמידים יוצאי אתיופיה, וכרכז פדגוגיה. תחת הובלתו קפצו אחוזי הזכאות באמי"ת קריית מלאכי מ-32% ל- 80%.

לדברי ראש מינהל החינוך בעירית אשדוד, ארבל נמצא כמועמד ראוי וכמי שיכול להמשיך את ההצלחה בבית הספר: "אנחנו מאמינים כי מוטי יחד עם הצוות המצוין ימשיך את העבודה הטובה שנעשית בבית הספר".

מוטי ארבל : "אני רואה אתגר בתפקיד ניהול בית החינוך אמי"ת י' באשדוד, ומקווה להמשיך בתנופה ביחד עם צוות חינוכי חדור אמונה בתלמידים, ובשיתוף ההורים והתלמידים לקדם ולחזק את בית החינוך. מטרתנו היא לאפשר לכל תלמיד למצוא לעצמו את הנתיב האישי לצמיחה לימודית, חברתית ואישית".

הוא הוסיף: "אני מודה לעידו אהרונוביץ', שהוא חבר יקר, על הובלת  בית הספר להצלחה. ברור לי כי צוות המורים שחולל את המהפך בחמש השנים האחרונות ימשיך להוביל את בית החינוך בתנופה מלאה קדימה".

ואילו יפה חזות, שהייתה מנהלת חטיבת הביניים במקיף י', נבחרה לתפקיד מנהלת בית הספר היסודי "אריאל".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]