ביום שמש חמים ונעים, בעיצומו של החורף, התכנסו תלמידים, חניכים והצוותים המלווים, כדי לחגוג את חג האילנות ב"יחד" - בפארק הנגיש (מקטע מיוחד בפארק 'אשדוד ים' המותאם לאנשים עם מוגבלות).

את האירוע הפעילו תלמידי כיתות י' ממקיף י' אשדוד, המתנדבים במסגרת פרויקט "מעורבות חברתית - אני נגיש", המקדם שיח, מפגש ושינוי עמדות בנושא המוגבלות. 

הפארק נגיש- מעורבות חברתית

במשך כמה שבועות, במסגרת הפרויקט, הועברו לתלמידים סדנאות להגברת המודעות ויחס נכון כלפי אנשים המתמודדים עם מוגבלות ובט"ו בשבט תלמידי המקיף אירחו באהבה מספר כיתות תקשורת מבית ספר "גאולים" בפארק הנגיש באשדוד, הכינו יחד עציצים לכבוד החג, פרחי נייר ועיצבו שלל ברכות ואיחולים לקרובים, באווירה שמחה של שירי חג ושפע של פירות ושתיה לכבוד ט"ו בשבט. 

"שמחנו לראות את החיוכים הרבים, את הריקודים ברחבת הפארק ואת קפיצות הילדים במתקנים יחד עם תלמידי המקיף.

אנשי הצוותים של בית ספר גאולים כמו גם צוות מקיף י' התרגשו מאוד, כשראו את תלמידי המקיף משחקים בהכלה גדולה ובהנאה עם הילדים מגאולים, צוחקים ונהנים" אומרים עובדי משאבי קהילה ומנגישות במינהל לשירותים חברתיים. 

תודה ענקית מוענקת לתלמידי מקיף י' המקסימים שעזרו, הפעילו ושימחו את כולם. "אתם כל כך מיוחדים וכיפים" הודו להם אנשי היחידה וכן לצוות המורים של המקיף על האירגון והתמיכה לאורך האירוע, למר שמעון ביטון – רכז המעורבות החברתית בבית הספר ולאסף כהן – רכז שכבת כיתות י'. 

מעורבות חברתית בפארק הנגיש

בבית ספר גאולים הנפלא שהגיעו לחגוג בפארק הנגיש, פרגנו לתלמידים המתוקים ששיחקו וחגגו באופן מדהים, וכמובן לצוות המורות המקסים.  

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]