תלמידי מקיף ו'

הרכזת החברתית רונית מויאל דאגה למגוון שיעורי חינוך לכל שכבות בית הספר, אשר הותאמו להן ברמה הפדגוגית והנושאים הרלוונטיים.

מויאל סיפרה כי בשיתוף מנהלת חטיבת הביניים הגב' תמר מאיר, תלמידי יב' למדו ויצרו שיעורי חינוך רוויי פעילויות, אותם העבירו בחטיבה בליווי המורים בכיתות. לדברי ד"ר טאוב- "רצינו ליצור יום בו כלל המחנכים והמורים המקצועיים מנהלים שיח אחר ומעבירים שפה של קבלת השונה ומתן כבוד לאחר.

נאה דורש, נאה מקיים- וכך יצא. כלל הצוות נרתם מתוך אמונה בדרך ובתהליך, ומצאנו יחדיו את החשיבות של היום הזה בעובדה שיש לו קשר ישיר לנושא השנתי- אחדות.

האחדות במקיף מתחילה בכיתה, יוצאת לשכבה ומגיעה לקהילה ולאהבת הארץ  אין לי ספק שתלמיד סובלני, אשר המערכת נוהגת עימו בסובלנות גם כן- יהיה אדם טוב ואזרח טוב. אני גאה בצוות שלנו, שנותן את כל כולו למטרות האלה ולעשיה המבורכת". אין ספק שבמקיף ו' נהנים גם מהדרך.

בתמונה- תלמידי יב' מעבירים שיעור חינוך בנושא סובלנות לתלמידי חטיבת הביניים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]