צילום באדיבות בית הספר

פעילות קהילתית מרגשת בבית הספר מקיף ו' בניהולה של ד"ר רונית טאוב: בימי התשובה האחרונים עסקו תלמידי בית הספר בבניית גמ"ח בית ספרי אשר הופעל על ידי הממ"צים ובהתנדבות כיתות, לגמ"ח המזון אשר ברובע ח'.

את הגמ"ח הבית ספרי ניהלו התלמידים הממונים על מפעל ההתנדבות אשר בחטיבה העליונה בהובלת רכזת המעורבות אביבה אגוז, ובארגון טכני ולוגיסטי רב של הרכזת החברתית רונית מויאל ומנהלן בית הספר יוני וקנין.

צילום באדיבות בית הספר

כמו-כן, שתי כיתות מחטיבת הביניים בניהולה של ריקי משה לקחו חלק פעיל באריזת מזון בגמ"ח אשר ברובע ח' - כיתה ט1 וכיתה ז6. הכיתות הגיעו מטעם בית הספר למקום האריזה, ויצרו בסרט נע שרשרת פעולה לאריזת שקיות מזון לחג אשר חולקו גם כן לנזקקים.

"תלמידי השכבות עסקו בחלוקת רשימות המצרכים אותם אספו התלמידים הממונים מהכיתות השונות. המזון אורגן וסודר בארגזים אשר הוכנו בקפידה וחולקו למשפחות נזקקות תוך הקפדה על נוהג מתן בסתר ובצנעה" - סיפרה אביבה אגוז.

צילום באדיבות בית הספר

"מצאנו לנכון להדגיש את כל ערכי הנתינה הקיימים בכל אחד ואחת מהתלמידים שלנו בכך שניצור ונספק מסגרות נתינה בסתר" - הסבירה ד"ר טאוב. "היה מדהים לראות איך כלל אנשי המנהלה בראשות יוני וקנין ואנשי החינוך בבית הספר בכלל- נרתמו להקמת מפעל הגמ"ח וכמובן את ההתנדבות לאחר שעות הלימודים במקום רגיש כמו גמ"ח ח".

"המטרה היא ברורה" – הוסיפה מנהלת בית הספר, "הנושא השנתי של ערבות הדדית יהיה לשפה יומיומית שאדאג שתדובר בקרב הצוות החינוכי, הבית ספרי וכמובן התלמידים. נתינה במקיף ו' עושים ללא ספק באהבה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]