צילום: עמית וולפמן

אופיר גולדברג, גלינה טחטרץ וסער בוכבינדר, שלושת הנציגים האשדודים שיצאו במשלחת השחר 10 לפולין הוזמנו השבוע ללשכת ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. מדובר במשלחת של משרד הרווחה, באמצעותה זוכים אנשים עם מוגבלויות לצאת למסע של פולין.

לאחר הכנה משמעותית שערכה כשנה שלמה, צלחו שלושת הנציגים האשדודים שנבחרו בקפידה את המסע בהצלחה.

במהלך המפגש עם ראש העיר הם שיתפו בחוויות שלהם, סיפרו על המסע - על החלקים המהנים שבו וגם על החלקים המרגשים. רגע מרגש מאוד נרשם במפגש כשסער בוכבינדר, צעיר על הרצף האוטיסטי, הקריא בפני הנוכחים קטע קצר מהיומן שכתב במהלך המסע, קטע שכתב אחרי הביקור באושוויץ.

צפו ברגע המרגש >>

בסוף המפגש הגיש סער לראש העיר ציור שהוא צייר בהשפעת חוויות המסע, בו בחר לצייר את האנדרטה לזכר מרד ורשה הפולני.

צילום: עמית וולפמן

מלבד שלושת נציגי המשלחת במפגש נכחו גם יעל כהן - מנהלת אגף הרווחה במנהל לשירותים חברתיים בעיריית אשדוד, מור נוח - עו"ס מרכז קש"ת (מרכז תעסוקה נתמכת בהפעלת מחלקת שיקום), דרכו משתלבים בעבודה בשוק החופשי גם אופיר וגם גלינה. נאווה  גולדברג - אימא של אופיר, עמית וולפמן - מנהלת משאבי קהילה ונגישות ואימא של סער ואשר בן דוד - אב הבית במקיף ג' אצלו מועסק בתעסוקה נתמכת אופיר והוא זה שנלחם שאופיר יתקבל כעובד עירייה מן המניין.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]