קרדיט: יח"צ נמל אשדוד

מנכ"ל חברת LKK, תומש לסיאצקי, מלווה במתאם הדרכות החברה, מארק סילבסטר, הגיעו לאחרונה לביקור במרכז ההדרכה של נמל אשדוד, במטרה לבחון שיתוף פעולה עתידי עם מדור ההדרכה של הנמל.

במסגרת שיתוף הפעולה, תשלח חברת LKK חלק מחניכיה לנמל אשדוד, שם יעברו הדרכות בסימולטור הייחודי אשר ברשות הנמל, ולו תרומה רבה בפיתוח מיומנויות עבודה משמעותיות עבור המנופאי.

התעניינות ראשונית בשיתוף הפעולה נרשמה מוקדם יותר השנה, כאשר רונן אלפסי, מדריך ראשי בסימולטור, נפגש בפולין עם מנכ"ל LKK. בהמשך לפגישה המקדימה, נערכה כאמור לאחרונה פגישת המשך רחבה של השניים יחד עם טל חרש, רמ"ד הדרכה וענת כנען, רמ"ח מש"א ומנהל בנמל אשדוד.

הביקור כלל סקירה של היכולות הטכנולוגיות המתקדמות של נמל אשדוד, בכל הנוגע לסימולטור וליכולות ההדמיה. בנוסף, בחינת תהליך ההדרכה הכללי בנמל אשדוד, ותפיסת האימון המוצעת עבור חברת LKK בהתאם לראייתו של מדור הדרכה.

במהלך הביקור ערכו המבקרים סיור בנמל במהלכו קיבלו הסבר על אופי עבודתם של מפעילי המנופים, וחשיבות ההדרכה עבור קידום בטיחות בעבודה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]