מחפשים חברה אנושית לבן 25 עם צרכים מיוחדים

לפני כשש שנים נ', בן 25 הלוקה בתסמונת די. ג'ורג', איבד את אביו כתוצאה ממחלה הסרטן ולפני כשלוש שנים איבד את אימו. אלעד גיסו מספר כי בזמנו נ' אינו היה מוכר לרשויות, ובתהליך בירוקרטי ארוך ולא פשוט, הרשויות הכירו לבסוף במוגבלותו.

לאחר שבמשך שנתיים התגורר בכפר הנוער "אונים" שבכפר סבא, העוסק בחינוך פנימייתי, טיפול ושיקום של אוכלוסיות נוער מגוונות ואוכלוסייה בוגרת, הוא הועבר להוסטל השיקומי בית אופק באשדוד.

אחותו שמוגדרת כאפוטרופוס שלו ואלעד בעלה מתגוררים במרכז ומתקשים להיפגש איתו. לדברי אלעד מרבית המטופלים בהוסטל מבוגרים ממנו ולכן ישנם פערים וחסרים לו חיי חברה. כעת בני הזוג ודני דודו מחפשים עבורו חונך עם ניסיון שיוכל להיפגש איתו פעמיים או שלוש בשבוע, כולל בסופי שבוע - לערוך פעילויות ביחד, לחוות חוויות ולעשות כיף - תמורת שכר.

"המצב הרגשי שלו יציב - הוא יוצא לעבודה דרך ההוסטל ומנהל חיי שגרה, אבל הוא מעדיף לבלות כמה שיותר עם המשפחה" - מספר עליו אלעד, "הוא איש שיחה לכל דבר ועניין ומאוד אוהב לבלות בברים, לאכול במסעדות ולצפות במשחקי כדורגל. חשוב שיהיה רצון אמיתי להירתם, וגם לראות את זה לטווח הארוך עקב הרגישות שבדבר."

לפרטים נוספים: 0525575546 – אלעד